tirnak uzatmanin cabuk yolu

arkadaşlar bu förmülü deneyin
-oje fırcasını suda temizce yıkayın
-daha sonra bir küçük kaba 4-5 damla limon sıkın
-bunu yatmadan önce uygulayın yatmadan önce elinize nemlendiricide sürün
bunu uygulayın 1-2 hafta içinde trnaklarınız görülmeye değer...

arkadaşlar boşa uğraşmayın, saçlar tırnaklar, kirpikler kaşlar, normalden fazla uzamazlar. yani ne yaparsanız yapın tırnağın daha hızlı uzaması mümkün değil. yaptığınız bakımlarla, sağlıklı uzamasını sağlayabilirsiniz.

[video=youtube;MYx-8Yw3Ew4]

şimdi bu shea butter çok mucizevi gerçekten, dudaklarda harikadır, yaralarda harikadır, ayrıca topuk çatlaklarında falanda öyle ben yerli bir markadan alıyorum 100 ml 10 liraya. 2-3 ay gidiyor.

tırnağımın hemen ve kısa bir sürede uzatmak için ne yapmalıyım

Bu yöntemi bir yerde daha okumuştum, aklımda kalmış geçen gün bende uygulamaya başladım. Ben malesef tırnak yiyorum ve yememek için acı oje kullanmaya başladım. Limonun iyi geldiğini duyarak daha hızlı uzaması için içine de limon sıktım. Gerçekten işe yarıyor pratik, doğal ve etkili bi yöntem.

yha bana on onbş dakkada tırnak uzatma yolu lazım nolur yardım din bi de gri lacivert ve bordo spor bı kıyafete ne renk oje surmeliyim

evet cnm doğru benimde öyle ben denedim limonu parlatıcıya dökeersemn baya iyi geliyor sende dene ve gör <3
mucks :)

Sevgili takipçilerimiz ; tırnak uzatmanın çabuk yolu adlı konumuz yeni bilgilerle güncellenmiştir. Tırnak bakımı sadece manikürden pedikürden ibaret değildir. Sağlıklı beslenme, tırnak hijyeni, doğru kozmetik ürünleri kullanma tırnak sağlığınızı koruyabilir. Ayrıca zararlı kimyasallardan kaçınma, özelliklede temizlik yaparken eldiven kullanılması tırnaklarınızı kırılmalardan koruyabilir. Tırnak bakımın da maç sadece güzellik olmamalıdır. Tırnak hijyenide önemlidir. Tuvaletteyken genital bölge hijyenin de malum elle temas gerekiyor. Bu noktada tırnaklarınızı çok uzatmamanız sağlıklı olucaktır. Makalemizde tırnak bakımı ile ilgili gerekli bilgileri verdik. Sizlerde konuya ilaveten bilgiler vermek isterseniz bu başlık altın dan yorum yapabilirsiniz.

Geri