tirnak uzatmanin cabuk yolu

bence sen becerememişsin yoksa herkesin oldu...

N'olur yardım ve cevap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Ne kadar sürede uzuyoo? Nolur cevap verın bnm için onemli 3 gun sonra erkek arkadasımla buluşcam
n'olur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tırnak parlatıcısı dediğiniz bildiğimiz tırnak cilalarından mı yani bi özelliği olmayan şeffaf ojelerden mi ?

Bu parlatıcı dediğiniz hiç bi özelliği olmayan şeffaf ojelerden dimi ? Birde ne kadar sürede uzar mezuniyet törenim varda.

tşkler cnm denemedim ama denicem tırnakalrımın çabuk uzamanasıın isdediğimde sinirlenip tırnak yiyiorum çok kötü bi alışkanlık bu .) inş işe yarar .)

tırnak

arkadaşlar bende tırnagımı yiyiyorum artık yiye yiye tırnalarım yok oldu bunu mutlaka deneyeceğim

Paylaşım için teşekkürler, denedim ve kesinlikle işe yarıyor :) Bu arada tırnaklarınız ojesizken limonla ovun, o da iyi geliyor... Bu da denendi :)

yardım !!!!!

arkadaşlar yardım !!!
bnm bir kuzenim var tırnaklarını uzatıyor bnmde onun gibi olmasını istiyorum ama beceremiyorum önceden bnmde tırnaklarım uzundu ama şimdi çok kolay kırılıyorlar ayriyetten tırnaklarım fazla olmaadığı içinde oje yakışmıyor ve bu sunduğunuz çözümler ne kdr zmnda etki ediyor ?????

Geri