Tırnaklarda Elmas Işıltısı En Pahalı Oje Satışa Çıkıyor !

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Tırnaklarda Elmas Işıltısı En Pahalı Oje Satışa Çıkıyor !
Bu konu; dünyanın en pahalı ojesi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ellerinizde elmas pırıltıları taşımak ister misiniz ? İçinde elmas kırıntıları taşıyan dünyanın en pahalı ojesi satışa sunulmaya hazırlanıyor. Bir mücevher firması tarafından üretilen oje tamı tamına 445.000 TL olacak. İşte detaylar..

en_pahali_oj-289.jpg

ABD’nin Los Angeles şehrinde faaliyet gösteren mücevher şirketi dünyanın en pahalı ojesini piyasaya çıkartamaya hazırlanıyor.
İçinde 267 karatlık siyah elmas tanecikleri olan oje 250 bin dolar (445 bin TL) olan fiyatıyla kozmetik ürünlerine meraklı kadınların bütçelerini “biraz” zorlayacağa benziyor.
Firma yetkilileri ojeden sadece bir tüp üretileceğini bildirirken, içinde bir adet siyah elmas bulunan farklı bir versiyonunun ise 25 dolardan piyasaya çıkacağını açıkladı.

hahahaha valla ben saçıma 200 tl verdim geçen yıl.Saçımı boyarken içine elmas tozu koydular.Ondan boyam biraz pahallıya patladı ama saçlarım ipek gibi oldu.Vardır bu ojeninde bir hikmeti buda kesin normal tırnakların elmasa dönüşmesini sağlıyordur:hhh:

Oje hiç kullanamıyorum kardeşimde kolleksiyon var catlayanımı dersin desenli olanımı yeşilden maviye her tonu var bense hiç haz edmiyorum

Geri