Torbalar insan oluyor!

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Torbalar insan oluyor!
kara_tren1-9332.jpg

Rüyamda trendeyiz ama bildiğin yolda gidiyor tam bizim incegimiz yere geldi ve tren yavaşladı derken aa bide ne göreyim tren beyfendi başladımı hızını çoğaltmaya ee biz nassı incez birde öğreniyorum ordan taaa kars ta durcakmış aman allahım inmemiz gerekiyor baktım daha tam hızlanmadan dedim kardeşime ben atlıcam sizde torbaları atın ben tutarım sonra kendiniz atlayın derken kardeşim torbaları atıyor torbalar yere yüzü kapak kapaklanıyor ama o da ne yere düşen torbalar yere düşmüş insanlar olarak görünüyor .. uzun bi uğraş sonra kardesim ve komşularda indi dedim şükürr...
Anlamadıgım o torbalar neden yere düşünce insan görünümüne girdi... Hayırdır İnşallah.....

Belkide, yaptığınız bi iyilikle odun kıvamında olan bir kişinin kalp gözünü açmış olabilirsiniz. İnsanlaştırmak babında ama gerçekten biraz garip bi rüyaymış. Hayır olsun inşallah :)

Belkide, yaptığınız bi iyilikle odun kıvamında olan bir kişinin kalp gözünü açmış olabilirsiniz. İnsanlaştırmak babında ama gerçekten biraz garip bi rüyaymış. Hayır olsun inşallah :)

tşk ederim yorumun için .. inş. hayırlı bişeydir ama ben rüyamı bak buna yordum...

Dün saat 7 gibi bostancıda otobüs beklerken bir adam beni fena itikleyip duraktan ilerlemekte olan yaya bir kızı alıp arabaya atıp kaçtı yanında 1 adam daha vardı o araba nerden hangı ara cıktı bılmıyorum hemen polısı aradık bıde baktım yunus polisler gelıor işaret etık anlattık sımdı su plakaydı arac sahıl yolundan devam ettı dedım sonra ben otobuse bındım ılerıde yakalamıslar cekmıslr kenarı o bolum trafıge kapatılmıs ne oldu tam olarak orda anlayamadım.... ya böyle bir akşam yaşadım belkide rüyamla bi ilişiği vardır diye düşündüm..

Geri