Travian

  • Konbuyu başlatan $ul€
$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
travian nasıl oynanmalı
Oyun eski çağ oyunudur.İlk başlarda kendi köyünü oluşturur ve gelişirsin daha sonra ise askerlerle birlikte savaşa gidersin ve böylece daha çok büyürsün... Amaç; en iyi olabilmektir.

Bu oyun tam 30 dilde oynanmaktadır... Tüm dünyada en çok oynanan web tabanlı online oyunlardan birsidir.

Peki web tabanlı ne demektir... Evet arkadaşlar web tabanlı olan bütün oyunlar hiçbir şekilde program indirmezsiniz ve internete girer gibi bu oyunu oynarsınız.

Oyundan birkaç görüntü ile başlıyorum oyunumuzu tanıtmaya...Oyun karakterlerinden birkaçı...kısaca savaş hali =)Şehre giriş...Güzel düşünülmüş...Şehrin gece hali..


genel bakış :D:D

Oyuna başladığınızda yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi olacaktır..

Binalar kurabilmek ve askerler yetiştirebilmek için hammaddeye ihtiyacını olacak. Bu alanları mutlaka geliştirmelisiniz. Yani hammadde binaları çok önemli...

Binalar kurun ve geliştirin. Binalar gelişmişliğin bir ifadesidir. Hem hammadde üretiminizi artırmak için hem de daha güçlü bir askeri birlik için mutlaka gereklidir. Adı üstünde savaş oyunu dedik... demek ki ordu içinde hammaddeye gerek varmış...

Çevrenizi inceleyin ve uyum sağlamaya çalışın. Düşman ve dostlarınızı iyi tanıyın. Terkedilmiş vadileri kullanmaya çalışın ve köyünüzün imparatorluğa giden yoldaki başarısını izleyin.

İlerleme ve başarılarınızı inceleyin ve kendinizi diğer oyuncularla kıyaslayın. Top 10 listesini inceleyin ve her hafta madalyalar kazanın.

Maceralarınız, ticaretleriniz ve yaptığınız savaşların detaylı raporlarını inceleyin. Etrafınızda neler olup bittiğinin farkında olun

Diğer oyuncularla bilgi alışverişi ve ticaret. Yeni arkadaşlar kazanmanın ve sorunları gidermenin tek anahtarı iletişim kurmak.
 
Üst