Tripollar Pose kullanan var mı?

black_catt

Yeni Üye
Üye
Tripollar Pose kullanan var mı?
tripollar tripollar pose
merhaba kızlar.
tripollar pose cihazını duyan bilen kullanan var mı :)
ben 2 ay önce aldım internet üzerinden (ismini vermeyeyim zaten google da arattığınızda özelliklerine ve nerede satıldığına ulaşırsınız) taksitle aldım önce kuşkuluydum çünkü baya pahalı ama napim artık dedim son çare bunu da deneyecem paraya kıyıp :D ancak 1 ay kullanabildim iş yoğunluğum nedeniyle üşenip aksattığım zamanlarım oldu:( ama işe yarıyor gerçekten. imkanınız varsa alın derim. kavitasyonun eve uyarlanmış hali olarak nitelendiriyolar. haftada 1 er gün aralıklarla 2-3 kez uygulanıyor. jeli de var. her bölge için dakika belirtmişler kullanım klavuzunda da. ben basenlerimden çok şikayetçiydim ne yaparsam yapayım kurtulamıyordum aslında beden olarak üst bedenim 36 alt bedenim 38 ama basenlerimin biçimsizliği beni bunalıma sokuyordu:) öncelikle selülitler gitti basenlerde. sonra iki basen tarafımda da 2cm 2cm toplam 4 cm incelme oldu. 2 haftadır özel meselelerden dolayı vakit ayırıp kullanamıyorum ancak yine devam edicem:) 36 bedene düşürene kadar uğraşıcam. herkes sırrın ne bi anda inceldin diyorlar:) açıkcası o kdar para ödemiş olduğumdan dolayı utanıyorum ve sırrımı açıklayamıyorum:) şimdi diyecekler o kadar para verilir mi? ama işe yarıyor kızlar en azından pişman değilim verdiğim paraya. eğer başka kullananlar olduysa yorumlaşmak isterim:) çok arattım ama benden başka kullanana rastlayamadım:S :D

Canım; mrb. Ben "Tripollar Stop" isimli cihaz hakkında bilgi almak istiyorum. Kullandığından bahsetmişsin. Nasıl; memnun kaldın mı? Ben FaceRoller kullanıyorum. Duymuşssundur belki.. Faydası var mı; yok mu; bilmiyorum. Yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. Ve hemen hemen hiç aksatmadan sabah-akşam uyguladım. Uzun vadede yorucu olduğunu söyleyebilirim. Kullandığım zaman yüzümün daha yumuşak olduğunu hissediyorum sadece.
Tripollar Stop isimli cihaz hakkında beni aydınlatırsan; sevinirim. İnternette arama yaptım; kullananlara dair hiçbir bilgi bulamadım; senden başka. Yüze sıcaklık veriyormuş, sanırım. Yüzünde kırışıklık mı var; yoksa... Ne gibi farklılık hissediyorsun? Çevrendeki insanlar sende bir değişim görüyor mu..?

merhaba tripollar stop yüz ve boyun için yaşlanma karşıtı bir cihazmış canım ama fiyatı nedeniyle olacak ki kullanıcısı yok.
benim kullandığım ise tripollar pose, bu cihaz göbek basen kollar vs yerlerdeki selüliti kavitasyon yönteminin eve uyarlanmış şekli ile yok ediyor bölgesel zayıflamayı sağlıyor. işte ben bunu kullandım diğerini değil. faydasını çok gördüm 1 ayda. ama bu da aynı şekilde fiyatlarının yüksekliği nedeniyle kullanıcısı yok diye düşünüyorum, çünkü gerçekten de işe yarıyor. ben de çok araştırdım ama kullanan benden başka kimseyi bulamadım. türkiyede tek miyim yoksa diyorum :) taksitle alayım dedim peşin 700küsur tl vermek memurun harcı değil :( ama fiyatına değen bir cihaz herkes şoklarda bu kadar sürede nasıl bölgesel zayıfladın diye (benim sorunum basenlerdi de)
senin bahsettiğin tripollar stop da canım benim kullandığım ürünün kardeşi ama yüz ve boyun için yaşlanma sarkma karşıtı falan diye biliyorum. bence bu cihaz da tripollar pose isimli cihaz kadar etkili bir cihazdır.

Diyet yüzük ile sağlıklı bir şekilde zayıflayın!
Diyet Yüzük, modern tıp ile geleneksel akupunktur tekniklerini birleştirmiş etkili bir yöntemdir. Diyet yüzük, esasen aslı Akupunktur ile aynı ilkeyi kullanır, bu Refleksoloji olarak bilinir.
Refloxology, ayak tabanlarından vücudun diğer bölgelerini uyarmasını sağlayan basınç (acupress) yöntemi ile sinir sistemine sinyaller gönderir. Beyin ona iletilen sinyaller doğrultusunda vücudunuzun düzenli çalışmasını sağlar.
DİYET YÜZÜK Beyinde bulunan iştah merkezini etkileyerek kişinin iştahını düzenler ve kullanıcı çok az yemekle doyar.

DİYET YÜZÜK mide asit salgısını azalttığı için diyet sırasında kullanıcının mide kazıntısı ve mide yanması gibi sorunları olmaz.

DİYET YÜZÜK diyet sırasında halsizliği ve bitkinliği önler. Üstelik enerji verir. Diyet sırasında kullanıcı kendini daha dinç hisseder.
Ürünün %100 para iade garantisi vardır. Kargo ücretsizdir!
Aşağıdaki linkten ürüne ulaşabilirsiniz!

http://tinyurl.com/diyet-sagl-k

selam lar bulmavı trapoller stop cıhazı aldım demıssın yuzun ıcınmı kullanıyorsun bende yuzudmekı cokmelere ve kırısıklıklar ıcın kullanmak ıstıyorum ama pahalı . sen mem nun kaldıysan yazarmısın burdan ona gore alıcam sen kac yasındasın sorunların neydı

Geri