Sürtünmeyle gebe kalınabilir mi tabiki kalınamaz okuyun

Gizem.aktaş

Yeni Üye
Üye
Sürtünmeyle gebe kalınabilir mi tabiki kalınamaz okuyun
Selam arkadaşlar öncelikle bişey söyleyip gidicem bir tane kola makinası hayel edin ve o makinaya 1 tl girişini hayel edin ve 1 tl o giriş etrafında bolca gezdirin her tarafı cizene kadar şimdi size o kolayı verirmi sizce tabikide hayır bunu niye söyledim hemen söylemek istyorum buraya atılan bit kac mesajları okudum kayıt olmadan önce arkadaşlar sizler birer kadınsınız lütfen bir kadın nasıl gebe kalır bilmiyomusunuz ki vajina etrafına sürülünce gebe kalınırmı bırakın zevk suyunu oraya 1 litre siperm boşaltsanızda bir işe yaramaz az öncede örnek verdigim gibi 1 l o kutucuga girmeden size kola vermez bide gebe kalan kadın 3 ayda gebe oldugunu anamazmı ilaki anar ve ilaki karın şişmesi başlamıştır arkadaşlar birde ilişki yaşyosunuz 3 ay geciyo ve 3 adet dönemi geciriyosunuz ben hamilemiyim diye soru soruyosunuz azcık kendi dişiliginizi araştırın ve ögrenin bir kadın adet dönemli geciriyosa eger cok cok az olma ihtimali var hamile olmanızın ama bu dünya izerinde milyonda bir görülen bişeydir ve her insanın bu kadar sinsice hareket eden yumurtaları yoktur deyip size iy akşamlar diliyorum ve sözümü bitiryorum eyer birin işine burnumu soktuysam özür dilerim ama dayanamadım kusura bakmayın

Yok devenin bale papucu. Yahu arkadaşım kola ile makina artı bir tl tamam kinaye yapmışsın bişeyler bişeyler demişsin ama bu dediğin safsatadan başka bir şey değil. Milyonda bir de olsa gebelik ihtimali var kaldı ki sıfır değil bir bile olsa bir ihtimal daha var. Tamam dayanamadın burnunu soktun ama ihtilam var ihtimal.

Bak buna benzer çok fazla soru geliyor sitemize ihtimal var ama kadınlarımız malesef çok pimpirikli oluyorlar. Özellikle bi kaçtanesi var ki aradan 8 ay geçmiş bıkmadan ve usanmadan hamilemiyim diye yazıyorlar sitede :D:D

Mesela ben ablaaa 6. Adetim de bitti 7. Aya girdik. Hala karnımda hareket ağrı hissediyorum

Geri