Tüm Zamanların En İyi 40 Saç Modeli

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tüm Zamanların En İyi 40 Saç Modeli
Kısa Sarı Saç Modelleri

Zaman zaman benimde yapmak istediğim hatta bu aralar sıklıkla yaptığım ve sarı saçı beğendiğim hatta kullandığım aşikar kızlar. Tüm zamanların en iyi en güzel en mikemmmel ötesi 40 saç modelini sizler için bir araya getirmek istedim.

ÜNLÜLERİN KISA SAÇ SEÇİMİ
Ünlü kadınların saç kesimleri ve renk tonlarından faydalanabilirsiniz kızlar. Ha bu modelleri bu kesimi ve bu rengi yapacak kaç tane güzel ve işinin ehli kuaför biliyorsunuz onuda bilmiyorum ama ben sizler için bir araya getirmek istedim.

İsteyen olur ise Saç Modelleri bölümümüzden değişik modelleme örneklerine saç renklerine bakabilirler. Şimdi gelelim benim sizler için seçtiğim ve bilgiler ile donatacağım saçlara kızlar :D:D

Agyness Deyn

agnyess.jpg

Agyness Deyn saçlarını genelde çok ama çok açık bir renk olan sarı tonlarında kullanıyor. Saç Rengi platin ve tek renk olarak seçiyor zatıalleri model olarak biliniyor.

Amber Valetta

amber-valletta.jpg

Amber Valetta da saçlarını kombinleyerek renklendiren ünlülerin arasında yer alıyor. Hollywood'ta şimdilerde aktirist ama eskilerde ise modellik yapmış. Nasıl Beğendiniz mi kızlar ?

Anne Hathaway

anne-hathaway.jpg

Anne Hathaway ile bir çok filmde karşılaşmışsınızdır. Genelde saçlarını kısa olarak kestiriyor ve özellikle kırmızı halıda gösterdiği boyu posu ve tabiki zaman zaman değiştirdiği saç renkleri ile de dikkat çekiyor. Siyah Sevenler bu kesim modeli deneyebilirler.

Audrey Hepburn

audrey-hepburn.jpg

Eski dönemlerin unutulmak aktiristi Audrey Hepburn, onu tevellütü baya eski olanlar tanırlar. Kendi döneminde uzun saçlar moda iken o yaşadığı dönemde saçlarını kısa kestirerek adından söz ettirdi ve beğenildi.

Carey Mulligan

carey-mulligan.jpg

Bakımlı ve kısa parıl parıl parlayan saçları ile kırmızı halıda en dikkat çeken ve yanaklarındaki gamzesiyle gülüşlerde de farkı hemen ortaya koyan Carey'in saç modeli de bu kızlar :D

Charlize Theron

charlize-theron.jpg

Coca Rocha

coca-rocha.jpg

Çok keskin yüz hatları ile inanılmaz göz renkleri karşınız da Coca arkadaşlarım. Saç kesimi baya hoş ve hacimli olarak arkaya tarayarak kullanmayı uygun görmüş. Kendisi modellik yapıyor :A

Drew Barrymore

drew-barrymore.jpg

Şimdilerde 44 yaşında olan 1975 doğumlu bir zamanların modellik denemesi yapmış ama parlamayı Sinema sektöründe bulmuş Türkiye'nin yakından tanıdığı şimdilerde uzun saçlı olduğu bilinen ve rivayet edilen Drew'in o zamanlar yaptığı unutulmak saç modeli :)

Emma Watson

emma-watson.jpg

Emma şimdilerde 29 yaşında arkadaşlarım 90 doğumlu Harry Potter film serisinde küçücük bir kız olarak tanıdık kendisini. Emma'da kısa saç tercih eden ünlü kadınlar arasında.

Evan Rachel Wood

evan-rachel-wood.jpg

32 Yaşında olan Evan kariyerine oyunculuk ve şarkıcılık yaparak başlamıştı. 1990 lı yıllarda dizilerde ilk çıkışı da Little Secret adlı film ile şeyettirmişti. Tam kısa olmasa da değişik bir saç stili var ben beğendim ve ekledim sizler için.

Ginnifer Goodwin

ginnifer-goodwin.jpg

Aslı yahudi olan Ginnifer 41 yaşında ve bu aralarda saçlarını uzattığını görüyorum ama kısa saçlı iken daha güzelmiş bee dileyen arayarak bulabilir yeni halini. Ama kısa siyah saç harika görünüyor kesim mikemmel :D:D

Goldie Hawn

goldie-hawn.jpg

Muhtemelen bu halini hatırlayan bir arkadaşımız yoktur. Ajda Pekkan kesin tanıyordur ama zira kendisi 1945 doğumlu ve 74 yaşında dileyen yine Goldie Hawn diye arasın haa bu kadınmış diyebilir. Ama onun tevellütünde böyle bir saç kestirmek yürek isterdi. Tebrik ediyoruz Goldie Nineyi :D

Gwyneth Paltrow

g-paltrow.jpg

Şimdiki hali daha güzel olan 47 yaşındaki Gwpneth Oyunculuk yaparak ün kazandı yine aynı renk saç kullanıyor ama kısa iken de baya baya güzelmiş.

Halle Berry

halle-berry.jpg

Türkiye'nin büyük bir kesiminin en fazla bildiği şu anda 53 yaşında olan Halle Amerikalı eski manken güzellik kraliçesi ve Oyuncu kızlar. En fazla bu hatunda gördük kısa saçı pörfekto buda !

Jean Seberg

jean-seburg.jpg

1979 yılında gözlerini dünyaya kapatan 1938 doğumlu Jean, kendi zamanında en radikal olan kadınlardan birisi olarak biliniyor. Amerikalı Aktiris. Kariyerinin çok büyük bölümünü ise Fransa'da yapmış.

Jennifer Lawrence

jennifer-lawrence.jpg

1990 Doğumlu aklı yetenlerin bir çok filmde gördüğü Jennifer'in oynadığı filmler kendisine inanılmaz paralar kazandırmış ve 2013 yılında Time dergisi tarafından en etkili 100 kişiden biri seçilmiş. En beğendiğim oyunculardan ve saç kesimine rengine sahip kadınlardan birisi...

Kate Moss

kate-moss.jpg

1974 doğumlu tevellütü benle aynı olan Kate Havalimanında tesadüfen keşfediliyor ve modellik kariyeri başlamış oluyor. Saç kesimine bayıldığım ünnüler arasında yer alıyor Meleklerim <3

Katy Perry

katy-pary.jpg

Amerikalı şarkıcı bir dönem kısa kestirdiği saçları ile beğeniliyordu. Saçını hemen hemen her renge mora iki renge koyan şarkıçı şarkı yazarı Katy Pery içinde önemli bir kısa saç kesimi kullanıcısı diyebiliriz

Keira Knightley

keira-knightley.jpg

1985 doğumlu oskara aday gösterilmiş bir filmin aktirisi 20 yaşında Oskar'a aday olan ve kısa saçı kadar uzun ve kahve tonlardaki saç renkleri ile de bilinen güzellik abidesi

Kristen Stewart

kristen-stewart.jpg

VAMPİR OLMAK İSTİYORUM diyenlerin çıkış noktası, güzeller güzeli kendileri. Ama başımızın belası konuda bizlere sıkıntı çıkartan Kristen gerçekten çok güzel ve bakımlı saçları ile adından söz ettiriyor zira 1990 doğumlu oyuncu Tabi ki Bu filmin haricinde 2015 yılında Clouds Of Sils Maria Filminde ünlenmiş ve ödül kazanmıştı. Yahu bende saç mı veriyorum bilgi mi belli değil ama olsun bir şeyler öğrenin demi :D

Linda Evangelista

linda-evangelista.jpg

16 Yaşında modelliğe başladı Linda 1965 doğumlu ve şimdilerde 54 yaşında kısa saçı en iyi taşıyan modeller arasında çok uzun zamandır kısa saç kullanıyor.

Lupita Nyong’o

lupita.jpg

Kenya Meksikalı oyuncu ve film yönetmeni 36 yaşında Pek beğenmedim ama kısa saçı güzel duruyor daha da kısa ve biraz uzattığı değişik saç modelleri var kendilerinin.

Maria Borges

maria-borges.jpg

Güzel gülüşlü Maria 1992 Doğumlu 1,80 boyunda ve Modellik yaparak adını duyurmuş güzel ve kıvırcık saçlarının yine kısa ve değişik kesimleri mevcut meleklerim

Meg Ryan

meg-ryan.jpg

Kısa saçı Türkiyedeki ünlülere sevdiren Meg Ryan Sinama oyuncusu. 1961 doğumlu ve 58 yaşında....

Mia Farrow

mia-farrow.jpg

1945 doğumlu şimdilerde yaptırdığı estetik ile tanınmaz halde sinema oyuncusu Sinema Oyuncusu bir dönemin yine en güzel ve bakımlı saç kesimini yapan ünlülerden kızlar.

Michelle Williams

michelle-williams.jpg

Oscar'a aday gösterilen 1980 doğumlu Michelle değişik ve özellikle sürekli sarı renkte kullandığı saç kesimine güzel bir örnek.

Miley Cyrus

miley-cyrus.jpg

Zamane gençliğinin çok fazla takip ettiği model ve şarkıcı 1992 doğumlu Cyrus baya ünlü bu saç modelleri ve tarzı ile genelde uzun da kullanıyor ama kendisine kısa çok iyi yakışıyor.

Nadja Auermann

nadja-auermann.jpg

Kısa saç ve klasik kesimi ile maskülen görüntüsü ile kısa saç kesimi öncülerinden...

Natalie Portman

natalie-portman.jpg

Yüzünde sürekli gereksiz bir romantiklik bulunan aktiris yüzü ile en dengeli bu kesimi bulmuş. tabiki bu resimde karamel saç rengini seçmiş gerçekten ışıl ışıl değil mi ?

Nicole Richie

nicole-richie.jpg

Kısa Kesim Havalı Saç kesimi ile buişin önöcülerinden diyebiliriz. daha önceki çok uzun saçlarını kestirdiğinde baya tepki almış olsa da gerçekten kendisine yakıştırmayı bilmiş ünlü güzel.

Robin Wright

robin-wright.jpg

Onu verdiği konserlerde sürekli uzun saçları ile görmeye alışmıştık tam değişiklik yaptığında aktiris ve şarkısı Robin'i sizler için yakaladık getirdik. Kendileri 53 yaşında

Ruby Rose

ruby-rose.jpg

Gülüşü Gülden güzel Ruby Kahve tonlarda klasik kesim saç modeli ile karşımıza çıkıyor. Gözlerinin içi gülmek bu olsa gerek !

Ruth Bell

ruth-bell.jpg

Sizler saçlarınızı Ruth Bell gibi bu kadar kısa kestirir misiniz bilemiyorum bana göre yakışmamış siz ne dersiniz bilemiyorum ?

Scarlett Johannson

scarlett-johannson.jpg

Türkiye'de ve tüm Dünyada beğeni ile takip edilen En son Avengers Film serileri ile karşımıza çıkan Scarlett için erkek olsam kapısında yatarım diyerek saçlarının tamamına kesimine ve renklerine bayıldığımı ifade ediyorum :)

Shailene Woodley

shailene-woodley.jpg

Televizyonlarda daha filmi yeni gösterilen ve uzun saçlı görünen Shailene'ye gerçekten kısa klasik ama güzel duran bu saç modelinin kesiminin gayet güzel göründüğünü kabul ediyorum.

Sienna Miller

sienna-miller.jpg

Kadınsı kısa saç kesimi ve minyon tipi yüzü ile hoş görüntü elde etmiş.

Twiggy

twiggy.jpg

Ne var ise eskilerde var Kariyerine Mankenlik yaparak başlamış 70 Yaşındaki Twiggy İngilizlerin kültürel simgesi olarak bilinen bir mankendi kesim mükemmel gülüş muzur gamzelerinde zamanında kimler gömülmüştür bilemiyorum :D:D

Victoria Beckham

victoria-beckham.jpg

Kocası Futbolcu David Beckham ile birlikte çokça anılan ikon, ingiliz iş kadını moda tasarımcısı şarkıcı... Marifetli Spice Girls Üyesi güzellik ikonunun bu kesimi gerçekten hatırlarsanız çok hoştu

Winona Ryder

winona-ryder-lg.jpg

Zendaya

zendaya.jpg

Değerli yorumlarınız ile bizlere bu konudan ulaşabilir, fikirlerinizi ifade edebilirsiniz kızlar. Sizce buraya eklediğim uğraş verdiğim bu saç kesimlerinden en başarılısı hangisi söyleyin bakalım

Son düzenleme:
Aşk olsun aşk olsun aşk olsun kızlar o kadar içerik üretiyorum sizler için taşın altına elimi atıyorum ama insan bir yorum atar bi tenkü der demi ? :D:D

Halen teşekkür eden benim modelim şudur valla güzel konuymuş diyen yok aşk olsun aşk :)

Geri