Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyelerine Hayran Kalacaksınız
Tunus İşinden Rengarenk Bebek Battaniyeleri- Tunus örgü işini artık bilmeyen yoktur sanıyorum. Biraz zor ilerleyen bir örgü tipi olsa da örmesi gerçekten zevkli bir örgü tekniğidir diyebilirim sevgili meleklerim. Beğendiğiniz bir deseni motifi tunus işi yaparken bunu örgü modelinize işleyerek tunus işi ile harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle ben tunus işi örgü tipini bebek örgülerine çok yakıştırdığımı da söylemek isterim. Özellikle battaniye modellerinde tunus işi motif ve desenleri çok şık bir şekilde sergileyebiliyorsunuz. Örneğin aşağıdaki tunus işi bebek battaniye örneğinde gördüğünüz gibi motifler ve süslemeler ne kadar hoş durmuş tunus işi örgü üzerinde. Kare motifler üzerine kabartmalı süslemelerle daha zengin bir görünüme kavuşmamış mı sizce de?

islemeli motifli kurdela ipi ile suslenmis kiz bebekler icin tunus isi battaniye.jpg

Bakın bu alttaki örnekte de rengarenk kare motiflerle tunus işi bir bebek battaniye yapımı gösteriliyor. Arkadaşlarım biraz da hayal dünyanıza kalmış renkleri seçin gözünüzü kapatın ve modeli oluşturmaya başlayın mutlaka sihirli parmaklarınız size yol gösterecektir. Hazır bebek örgüleri almaktansa kendiniz yapıp sizin çocuklarınızdan sonra doğacak nesilin de kullanmasını sağlayabilirsiniz.

kare rengarenk motifli tunus isi bebek battaniye nasil orulur.jpg

Renkleri modelleri en dikkat çeken örnekleri sizler için paylaşmak istedim. Gördüğünüz gibi hardal sarısı ve beyazın ne kadar uyumlu bir çift olduğu aşağıdaki tunus işi bebek battaniyesi ve bebek örgülerinden anlaşılıyor. Tunus işi modeli sadece battaniye için değil bu şekilde bebek örgüleri de örerek bir takım haline getirebilirsiniz. Dilerseniz tunus işi bebek örgülerini de buradan inceleyebilirsiniz.

tunus isinden bebek battaniyesi yaninda bebek orguleri orerek takim yapabilirsiniz.jpg

tunus isinden suslemeli erkek bebek battaniye.jpg

tunus orguden kenarlari tul suslemeli motifli pembe beyaz bebek battaniyesi.jpg

Son düzenleme:
Geri