Tüp bebek tedavisinde olumlu sonuç alanlar

Hatıce Bahar

Yeni Üye
Üye
Tüp bebek tedavisinde olumlu sonuç alanlar
Merhaba arkadaşlar mutlu sona ulasan arkadasımın paylasımını yapıyorum kendısının rıcası uzerıne okuyup tecrube edınmek ısteyen arkadaslarıma faydalı olursam ne mutlu bana... ARKADASIM DERKI : 4 başarısız tüp bebek denememiz soncunda Halit hocayla tanıştık. Diğer tanınan doktorların aksine her hastayı ayrı değerlendirip kişiye özel tedavi uygulaması ve koyduğu yerinde teşhisler sayesinde 5.denememizde ilk kez bize pozitif sonucu gösterdi. Bizim çok iyi kalitede embriyolarımız olmasına rağmen rahimde tutunamıyor ve gebelik başlamıyordu.Bu sorunla alakalı gerek medyada gerek hastalar arasında tanınan en ünlü doktorlara muayene oldum fakat hepsinin kararı ortaktı.Sorun yok defalarca denememiz gerek diyorlardı.Bunu derken yanlış anlaşılmasın.Gittiğim doktorların hepsi bu yazıyı okuyan sizlerin de tanıdığı ünlü doktorlardı.İkna olmadığım için bir sürü tahlille bunu ispatladı. Zaten her aşamada titiz davrandığından süreç yavaş ilerliyordu bir de 9 ay tedavi süreci çok uzun bir zamandı. Ama başka alternatifim yoktu.Tedaviye başladım.Fakat öncesinde olası bir aksiliğe karşı yumurta topladı ve embriyolarımızı dondurdu.Nihayet 9 ay bitmişti.tüp bebek için hazırlıklara başladık bu seferde rahim içini transfer için uygun bulmadı bir sonraki aya ertelendi.Buradan da anlayacağınız gibi paramızı almak gibi hiçbir hırsı olmadı.Bizim bu kadar başarısız sonuçtan sonra artık üzülmemizi ve ilk transferde bunu başaracağını bize söylüyordu. Sonraki ay her şey yolundaydı. Halit hocanın kafasında sorun oluşturabilecek hiçbir şey kalmamıştı. Transfer yapıldı 8.gün lekelenme şeklinde kanama oldu çok korktum yine olmadı diye ağlarken hocayı aradım. Hayırlı olsun gözün aydın dedi. Şaka yapıyor sandım çok kızdım hatta benimle iddiaya girdi hemen kan testi yaptırmamı söyledi. Sonucum ilk defa Pozitifti. Ağlamaktan telefonda sonucu söyleyemez durumdaydım.İnşallah sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı Allah nasip eder

Merhaba, hatice hanım daha öncede bir kaç tane konu açmıştınız ve ben bu konularınızı sildim. Başka yerden kopyalayarak sitemize konuları taşımayın. Bunun bize bir faydası yok bilakis açtığınız konuları temizlemek işlerimizi aksatıyor. Paylaşım yapmak istiyorsanız kendi düşünce , deneyimlerinizi yazın.

Merhaba, hatice hanım daha öncede bir kaç tane konu açmıştınız ve ben bu konularınızı sildim. Başka yerden kopyalayarak sitemize konuları taşımayın. Bunun bize bir faydası yok bilakis açtığınız konuları temizlemek işlerimizi aksatıyor. Paylaşım yapmak istiyorsanız kendi düşünce , deneyimlerinizi yazın.
Merhabalar yanı ne dıyecegımı bılemıyorum gercekten Suhan hanım yorumlarımı sılmenızdekı amacı anlamıs degılım cunku ben su yorum yaptıgınız mesajımıda belkı bırılerı okur morel bulur destek olabılırım dusuncesı ıle paylasım yaptım ve herhangı bır reklam veya kotu bır sozde yazmamama ragmen kendı degımınızle benım yapmıs oldugum paylasımlara mudahale edılmesını anlamıs degılım yanı sızı bu msj da rahatsız eden seyı soylersenız bende buna gore bırdaha paylasım yapıp yapmama kararı alabılırım bu tarz konular ıle ılgılı benım baska bır forumda arkadas oldugum ve paylasımını gordugum bırının yasadıklarını burda sızlerle paylasmamda ne gıbı bır sakınca gordugunuzu anlayamadım yanı bız burda ozgurce paylasım yapamıyoruzmu bunumu anlamam gerekıyor yoksa bu bana ozel bır durum mu ??? ben buna benzer paylasımlar yapanların da olduguna ınanıyorum forumda hatta bu yasanmıslık olup sızın bazı yaptıgınız paylasımlardan dahada faydalı olabılır dusuncesı ıle paylastım yanı bana soylersenız ne gıbı paylasım yapmamız gerekıyor mudahale olmaması ıcın paylasımlarımıza ? sımdıden coookkk tesekkur ederım..

Merhaba, Size özel bir durum değil .. Sistem kopya içerik kabul etmiyor , bizi uyarıyor . Kopya içeriklerin de sitemize hiç bir faydası yok. Sizin açtığınız konular kopya içerikti yani başka sitelerden alıntıydı. Kendinize özgü paylaşımlar yapabilirsiniz. Kendi düşünce fikir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Merhabalar yanı ne dıyecegımı bılemıyorum gercekten Suhan hanım yorumlarımı sılmenızdekı amacı anlamıs degılım cunku ben su yorum yaptıgınız mesajımıda belkı bırılerı okur morel bulur destek olabılırım dusuncesı ıle paylasım yaptım ve herhangı bır reklam veya kotu bır sozde yazmamama ragmen kendı degımınızle benım yapmıs oldugum paylasımlara mudahale edılmesını anlamıs degılım yanı sızı bu msj da rahatsız eden seyı soylersenız bende buna gore bırdaha paylasım yapıp yapmama kararı alabılırım bu tarz konular ıle ılgılı benım baska bır forumda arkadas oldugum ve paylasımını gordugum bırının yasadıklarını burda sızlerle paylasmamda ne gıbı bır sakınca gordugunuzu anlayamadım yanı bız burda ozgurce paylasım yapamıyoruzmu bunumu anlamam gerekıyor yoksa bu bana ozel bır durum mu ??? ben buna benzer paylasımlar yapanların da olduguna ınanıyorum forumda hatta bu yasanmıslık olup sızın bazı yaptıgınız paylasımlardan dahada faydalı olabılır dusuncesı ıle paylastım yanı bana soylersenız ne gıbı paylasım yapmamız gerekıyor mudahale olmaması ıcın paylasımlarımıza ? sımdıden coookkk tesekkur ederım..

Merhaba, Neyi anlamamışsın arkadaşım ? Adminim gereken açıklamayı yapmış . '' Başka yerden kopyalayarak sitemize konuları taşımayın. Bunun bize bir faydası yok bilakis açtığınız konuları temizlemek işlerimizi aksatıyor. Paylaşım yapmak istiyorsanız kendi düşünce , deneyimlerinizi yazın. '' Melekler mekanı diğer siteler gibi kopya içerik kabul etmiyor. Evet bundan üç yıl kadar öncesi konular kopyaydı ama şimdi yasak. Kişisel algılamayın. Saygılar..

Geri