Tüp Bebek Yapanlar

arkadaşlar ben ankara yada istanbulda tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum..yaptıran tavsiyesi olan var mı

eline emeğine sağlık çitos, inşallahh en yakın zamanda bize müjdeli haberler verebilirsin.., ben ve eşim bayadır tüp bebek araştırması yapıyoruz geçen hafta görüşmeye gittik medicana hastahanesinde ki Dr. Selman beye tüp bebek tedavisini önerdi, fiyat araştırması yaptık, dikkatimizi çeken bir konu oldu bizim gittiğimiz merkezde fiyatlar çok uygun değil fakat çoğunluğun genel kanısı ucuz olsun diye bir kaç deneme yapmaktansa biraz daha fazla para harcayıp başarı ile geçen bir deneme süreci geçirmek.. biz medicanadan ve doktorumuzdan ilk etapta çok memnun kaldık sanırım orada başlayacağız tedaviye bakalım hayırlısı gelişmeleri buradan aktarırım diğer arkadaşlar için ayrıca daha fazla deneyimi olup bizim gibi yeni başlayacaklara yardımcı olabilecek melekler de paylaşırsa çok memenun kalırımm..

eline emeğine sağlık çitos, inşallahh en yakın zamanda bize müjdeli haberler verebilirsin.., ben ve eşim bayadır tüp bebek araştırması yapıyoruz geçen hafta görüşmeye gittik medicana hastahanesinde ki Dr. Selman beye tüp bebek tedavisini önerdi, fiyat araştırması yaptık, dikkatimizi çeken bir konu oldu bizim gittiğimiz merkezde fiyatlar çok uygun değil fakat çoğunluğun genel kanısı ucuz olsun diye bir kaç deneme yapmaktansa biraz daha fazla para harcayıp başarı ile geçen bir deneme süreci geçirmek.. biz medicanadan ve doktorumuzdan ilk etapta çok memnun kaldık sanırım orada başlayacağız tedaviye bakalım hayırlısı gelişmeleri buradan aktarırım diğer arkadaşlar için ayrıca daha fazla deneyimi olup bizim gibi yeni başlayacaklara yardımcı olabilecek melekler de paylaşırsa çok memenun kalırımm..

Merhaba bende Selman beyde tüp bebek tedavısı yaptırmayı düşünüyorum sizin tedavı aşamanız nasıl gecti paylaşımısınız

Merhaba, arkadaşlar

bende 3 yıllık evliyim açıklanamayan infertiliteye sahibiz yani hiçbir sorunumuz yok herşey normal ama bebeğimiz de olmuyor.buna istinaden bir defa klomenle kimyasal gebelik yaşadım ve ardından aşılama denedik ancak tutmadı. daha sonrasında tekrar aşılama denemek yerine tüp bebek yaptıralım diye düşündük ve istanbul acıbadem maslak hastanesi kadın doğum ve tüp bebek uzmanı prof dr Bülent Traş a gittik gerçekten mükemmel bir dr çok babacn ve cana yakın. tedavi sürecimde iğneler, yumurta büyüme ve çoğalmalar, yumurta toplama, döllenme ve transfer işlemi Allahıma çok şükür herşey yolunda gitti. şu an transferim yapılalı 6 gün oldu ve beklemekteyim Allahın izniyle 9 mayısta öğrenicem sonucunu...:) Gerçekten maddi manevi zor bir süreç sabır gerekmektedir. Ama bebeklerimiz için herşeye değer :) :) Diyeceğim o kii maddi manevi hazırsanız hiç aşılama yaptırmadan direk tüp bebeğe geçin ve gittiğim dr gerçekten dalında 10 numara... Allahım başta bana olmak üzere isteyen herkesin kucağını çifter çifter doldursun inşallah...

Mhblar herkese,İnsan bir şeyi ne kadar çok isterse olmazmis bunu çok iyi biliyorum.3,5senelik evliyim,ilk günden beri çocuk istiyoruz.2 defa hamile kaldim,ilki 3aylikti ikinci 5haftalikti.çok büyük bir aci ama isyan etmedim içim yansada etmedim kurban olduğum Rabbimin bir bildiği vardır dedim.ilki asilama ikincisi kendiliğinden oldu.araştırmalar sonucu kanimda pihtilasma olduğu ortaya cikti.gebelik olursa göbekten günlük iğne olucak.ne esimde nede bende hic bir sorun yok ama olmuyor :( sonunda tüp bebeğe karar verdik hakkimizda hayirlisi, yüce Rabbim isteyen herkese versin,kucaklarimizi bos birakmasin,saglikli hayirli evlatlar nasip eyle Rabbim

Merhaba 2 senelik evliyim son bir sene bebek istedik ama olmadı. 38 yaşındayım. Dr um her ay yumurta takibi yapıyor ama olmadı. Başka bir doktora gittim, AMH testi istedi. Sonuç 0,8 çıkınca direk tüp bebek yapılması lazım dedi şoktayız... Bu kadar net olması kafamızı karıştırdı. Ne yapmalıyız bilemiyorum.... Maliyeti nedir ? Bu amh değeri olupta normal yoldan hamile kalan var mı? Kafamız karıştı... Benzer durum yaşayan arkadaşlar var mı? Bi fikir verin allahaşkına?......

Benimde 4 sene olmadı bu ikinci deneme mız ekimin 25 de tahlili var hayırlısı.

Geri