Tup bebek yaptirma konusunda kararsizim. Yaptiranlarin fikirlerini alabilirmiyim.

Hulyaalp

Yeni Üye
Üye
Tup bebek yaptirma konusunda kararsizim. Yaptiranlarin fikirlerini alabilirmiyim.
Merhaba arkadaslar. 26 yasindayim 6 yasinda oglum var ikinciye 2 senedir hamile kalamiyorum. Onceden laparoskopi oldum rahim filmleri cekildi. Klomen catlatma ignesi denedim yinede olmadi. 2 senedir hic bir sekilde korunmadik olmuyor. Dun ilk defa tup bebek icin ciddi ciddi bir doktora gittik konustuk. Onceki testlerimizi gosterdik muayene etti. Esimin semen testine harika gorunuyo dedi.Hersey cok guzel rahim sperm sorun yok dedi. sadece tuplerinde yapisiklik varmis fakat boyle hamile kalabilenlerde var, yasin daha genc istersen bekleyebilirsin dedi. Bende 2 senedir deniyoruz bekliyoruz zaten hic bi sekilde dusuk bile olmadi hic bisey tutmadi ama dedim. O zaman istersen tup bebek deneyebiliriz her zaman %50 sans var Biz elimizden geleni yapariz gerisi takdiri ilahi dedi. Dun annem ve iki ablama anlattim annem ve buyuk ablam bekleme yeterince bekledin sansini dene dedi. Kucuk ablam 1 sene daha bekle madem oyle de boyle de %50 sansin varmis dedi. Napsam bilemedim. O kadar kararsizim kiiii. 2 hafta sonra adet zamanim karar vermem lazim. Sizden de fikirlerinizi istiyorum

Geri