Tüp Bebek İçin Tavsiye : Mustafa Bahçeci mi Mustafa Acet mi Semra Hoca mı ?

Meleklerin Meleği :)

*Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu*
Üye

ARKADASLAR MERHABA ŞİMDİ İSTANBULDA TUP BEBEK YAPTIRANLAR YARDIMCI OLUN LUTFEN KARARSIZ KALDIM
MUSTAFA BAHCECI MI
MUSTAFA ACET MI
MEMORIAL SEMRA HOCA MI
YOKSA BULENT TIRAS MI HADI NE OLUR BISILER SOLEYIN KARARSIZ KALDIM YAPTIRMISKEN EN IYI YERDE OLSUN ISTIYORUM OLUMLU OLMUZSUZ NE DUYDUYSANIZ YAZIN LUTFEN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba sorduğunuz hekimlerin hepside alanında uzman kişiler..Bu hekimlerde tedavi gören hastalar olumlu sonuç aldığı gibi olumsuz sonuçlar da alabilmektedir.Biraz nasip kader ..Burdaki arkadaşlar sizinle deneyimlerini paylaşsın lakin en doğrusu sizin içinize sinen hekim olmasına dikkat edin.Gerekirse hepsiyle tek tek görüşün ve kararınızı verin..En kısa zamanda mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Selamlar hayatım. Tüp bebek yaptırmak istiyorsunuz anladığım kadarı ile, konuyu okuyan ve tüp bebek yaptırmış kadınlar hangisini tavsiye edecekler bilemiyorum bulunduğunuz bölgede değilim ve tüp bebek yaptırmadım. Dolayısı ile konuya katılım ve tavsiye ile ortaya çıkacak bir durum olduğunu düşünüyorum. Ayrıca aşağıda yer alan konulardan da yardım alabilirsiniz.

Bu konuya yazar iseniz tüp bebek uygulamasını da yaptırmış ve bir ileri seviyeye geçmiş olan kadınlarımız size gerekli tavsiyede bulunacaklar diye düşünüyorum.

Ben kesinlikle kendi doktorumu tavsiye ederim.
Seval Taşdemir kliniğin adı da FertiJin.
Araştırmanızı tavsiye ederim, tüp bebek konusunda yazdığınız isimlerde eminim iyidir ama genelde bu isimlerde pinpon topu gibi gidip gelinip en sonunda çare Seval hanımda bulunuyor :))
Nerden mi biliyorum, kendimden :)

Geri