tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??
güzel melişlerimizin arasında tüpbebek annelerimiz de muhakkak vardır..o tatlı güzel annelerimizden tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istiyorum..örneğin kaçıncı denemelerinde gebe kaldıkları*hazırlanırken neler yaşadıkları*kaç ay istirahat etmek zorunda kaldıkları*hamilelik boyunca neler yaşadıkları vs.artık gönlünüzden ne koparsa..hadi melişlerim bekliyoruz..

bebek270er.jpg

güzel melişlerimizin arasında tüpbebek annelerimiz de muhakkak vardır..o tatlı güzel annelerimizden tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istiyorum..örneğin kaçıncı denemelerinde gebe kaldıkları*hazırlanırken neler yaşadıkları*kaç ay istirahat etmek zorunda kaldıkları*hamilelik boyunca neler yaşadıkları vs.artık gönlünüzden ne koparsa..hadi melişlerim bekliyoruz..

bebek270er.jpg

merhaba canım ben 2.denememde hamile kaldım ama 8 haftalıkken öldu kan pıhtılaşması varmış.3.denememdede tuttu 9ay iğne kullandım kan sulandırıcı ve 9 ay yattım korkumdan bişey olcak dıye çok şukur kucağıma aldım rabbım herkese nasip etsin cok sabır isteyen bir surec.umut yolculuğu işte anne olmak icin herseyı göze alıyosun 5 yıl sonunda anne oldum onun kokusunu aldığım an butun cektıklerım silindi herseyı unuttum.evlat baska bi dunya herkesten herseyden sakınıyosun tedeviden pozitif sonuc almanın tek sartı sabır ve dua

Geri