Tuqçe ile Röportaj (15. hafta )

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Tuqçe ile Röportaj (15. hafta )
1- kendinizi kısaca tanıtırmısınız ?(isim,yaş,iş,hobi,fobi,yaşadığın yer,herşey işte)
1-Adım tuğçe istanbul anadoluyakasında oturuyorum.Cici bi ailenin cici büyük kızıyım 2 ay sonnra inş. düğünüm var.Nişanlıyım çok sevdiğim biriyle 3 kardeşiz.En cücükleri 7 aylık.Kars-Kağızmanda doğdum (babamın mesleği dolayısıyla)Kader o ki nişanlımla babam aynı meslekte Ömrüm şehir şehir gezmekle geçicek.Malatyalıyım dışardan okuyorum bu arada..Hayvanlardan çok korkuyorum karıncadan kelebekten bile bu hastalık gibi bişey ama inanın balık ve kaplumbağa dışında tüm hayvanlardan korkuyorum.Uzaktan sevimliler ama hayatta dokunamam.Hobilerim ;M.M zaman geçirmek yemek yapmaya bayılırım sevdiklerimle zaman geçirmek çeşitli bloglardan bilgi edinmek kendimi geliştirmek ve modayı takip etmek hoşuma gidiyor.Bi kaç ay sonra yaşadığım yer Lüleburgaz babaeski olcak ama

2- M.M ile nasıl tanıştınız?M.M yi ne ararken buldunuz nasıl üye oldunuz ?
2-M.m Bişey ararken buldum ama ne olduğunu unuttum

3- M.M de en sevdiğiniz ve en Sıkıcı bulduğunuz konular hangisi ?(moda güncel,faydalı bilgiler,magazin vs. )
3-M.m bütün konuları seviyorum sevmediğim bi bölüm yok çok faydalı yani gereksiz hiç bişey yok

4-M.M ailesinde tartıştığınız ve hiç sevmediğiniz biri varmı ? (yalansız)
4-Olmuştur mutlaka ama şuan tartıştığım kimse yok

sevmediğimde kimse yok herkesi ve herşeyi çokk seviyorum

5-Evlenmeden önce son kez yapmak istediğin bişey var mı ?
5-Evlenmeden önce yapmak istediğim herşeyi yaptım diye düşünüyorum.

6- en korktuğunuz ölüm şekli hangisidir ? (allah gecinden versin )
6-Boğularak ölmek suda ölemek acayip korktuğum bişeydir.

7- Yakında evleneceksin diyelim ki çalışma hayatına başladın ve işten ve geç geldin bu birden fazla tekrarlanmaya başladı iş nedeniyle. Bu yüzden eşinle tartışma içine girdiniz haklı olduğunu düşünür müsün?
7-Eşim bu yüzden tartışma çıkarıcağını sanmıyorum.Eğer girsekte ilgisiz kaldığı için tartışır pek tabiki hak veririm.

8-bir erkeğin giyiminde en nefret ettğin şey nedir ? nişanlını bu konu ile ilgili uyardığın oldumu hiç (şunu giymeni istemem,bu sana yakışmıyor vs.)
8-Hayır nişanlımı giyimi hakkında eleştirmedim.Kendisi giyinmeyi biliyor çünkü.Düşük bel giyip kıllı sırtını gösteren erkeklerden nefret ederim

9-kıskanç,psikopat,zır deli bu üç kelimeden birini seçmek zorundasın sana en yakın olan hangisi ve neden ?
9-Herr 3 üde beni anlatan 3 kelime

10- Sevgilini en kötüü nasıl hayal ettinnn ???
10-Başka bi kadınla elele

11- Sevişmek isteseydin nerde sevişirdin ? ilk sevişmek istediğin yer neresi (ısrarla geldi bu soru geleneksel 11. soru )
11-Asim sorusu Sevişmek sevmek sevilmek her yerde seviyorum seviliiyorum zaten (alsana cevap)

12-Hayatında gerçekleştirmek istediğin 5 hayalin nedir ?
12-evli mutlu çocuklu sağlıklı kariyerli

13-uluorta yerde sevgilinizle yada nişanlınızla vs. herkesin içinde öpüştünüz mü yada onu öptün mü ? (yalansız)
13-Hayır tebiki Asim sen yaptın galiba

14-evlenmekten korktuğun oldumu hiç? olduysa neden ?
14-Evet oldu (sus yapan hemşire smileyi olsaydı koyardım şimdi)

15-seni intiharın eşşiğine getirecek bir olay yaşadın mı ? intihar etmek istedin mi?
15-Hayır öyle bi olay olmadı can almak Yüce Rabbimin emrettiği bişey kesinlikle karşıyım

16-M.M ailesinde ilk tanıştığın ve ilk Tartıştığın kişiler kimler ?
16-M.m bi kaçkez banlandım açıklamasını yapmak istemiyorum geçmişte kaldı bilen bilir ama açıklanmasınıda istemiyorum Hayal le oldu ama sonradan sevdiik birbirimizi

17-M.M ailesinde ki en büyük hayalin nedir ?
17-Hep burda olmak istiyorum m.m nın bu huzurlu aile tablosunu hep korumak isterim.Ve tabiki co admin olmayı isterim.

18-eşin 8 çocuk yapmak istese ve bu inadından vazgeçmese tepkin ne olur ?boyun mu eğersin itiraaz mı edersin ?
18-10 da olabilir Çocukları seviyorum

19-seni aldatan (allah korusun) sana ihanet eden sevgilinden, eşinden vs. nasıl intikam alırsın ?
19-Ne intikamı canım hiç oralı olmam desemde yalan olur çünkü döverim Allah korusun tabiki Beni aldatığı kadının saçını başını yolar ona yediridim.Gözlerini oyar eline verirdim sonra babamın evine gelir paşalar gibi yaşardım

20- sevişmek kelimesi senin için ne ifade ediyor ?
20-Çok sevmek ve çok sevilmek

Sorular için Asime teşekür ediyorum.Hepinizi çokkk seviyorumm çokkk çok keyifli bi röportaj oldu teşekürler..
Tuqce_

bu samimi röportajından dolayı ve içten verdiği cvplardan dolayı tuğçeme,sorularımda emeği geçen fairy ve ergenimize çok çok teşekkür ediyorum :D:D

Asimelek

Öncelikle şu sondaki Grey yerine ergene teşekkürü sadece asimmm yazar ve öperim senii asimm :D:D

Emeğinize sağlık oldukça samimi ve içten bir röportaj olmuş:)
Yoğum istek üzerine ve tuğçenin hayırlarına karşı tanımış olduk tuğçe'yide :)
Şu +18 soruları hepimiz gibi sende geçiştirmişsin :D:D

8-bir erkeğin giyiminde en nefret ettğin şey nedir ? nişanlını bu konu ile ilgili uyardığın oldumu hiç (şunu giymeni istemem,bu sana yakışmıyor vs.)
8-Hayır nişanlımı giyimi hakkında eleştirmedim.Kendisi giyinmeyi biliyor çünkü.Düşük bel giyip kıllı sırtını gösteren erkeklerden nefret ederim

Bu soruya ve cevaba bittim aynen katılıyorum hahaha

emeğinize sağlık çok güzel olmuş :)

11. soru geleneği bozulmamış:) tatlım ya sen tatlı, sakin ve svilen meleklerimizden biryle nasıl tartıştın anlmış değilim ikinizde şekerleme gibisiniz ama..:D:D:D

güzeldi tatlım tşk ederim ikinizede..

Bu arada co Admin ben olcak ded:):)

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan,sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan, masaya oturduğu zaman ilk olarak ayaklarını koyacak yer arayan, küçükken radyodan kaset dolduran, iki eli birden doluyken elektrik düğmesini burnuyla açıp kapayan, otobüsü kaçırınca gurur yapıp arkasından koşmayan, hayatında hiç lost izlememenin eksikliğini hissetmeyen, eşşek kad...ar kızların 3 yaşındaki kızlar gibi konuşmalarına sinir olan, yolda giderken kaldırımdaki karo taşların çizgilerine basmamaya özen gösteren, gülünmemesi gereken yerde gelen gülme krizinin verdiği haz ve acıyı birçok kez yaşamış olan, bir türlü insanlara güvenmemesi gerekirken her defesında aynı hataya düşen, kazanmışlıkları ve kaybettikleriyle güçlenen hayatı sil baştan yaşamayı seçen koca dünyanın bir nedeni de ben olayım diyen bir insanım... ♥
Bunları eklemeyi unutmuşum :D:D

Geri