Türbanlı emocu genç kız

• Konbuyu başlatan *MeleK*
M

Misafir Melek

Forum Okuru
nee o beyenemedinizmi yoksa onlara daha çok yakıştı diye kıskandınız mı

NaZMeLeK

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
vahh vahhhhh..allahım ne günlere kaldıkk!!!!!yazık beeeee

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Süzme salak ya başka söylenecek söz bulamıyorum

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
acaba çokmu güzel göründüklerini zannediyolar allah akıl fikir vermiş ama kullanmasını bilmiyolar ....

toi avec moi

toi avec moi

Üye
Üye
zevkler ve renkler tartisilmaz herkesin tarzi farkli saygi duymak lazim

toi avec moi

toi avec moi

Üye
Üye
giyime degil dùsùncesi ônemli ôn yargili olmayalim insanlari oldugu gibi kabul edin.tabulari yikmak lazim.ben tùrbanli degilim ama saygi gôsteriyorum.

ebe melek

ebe melek

Üye
Üye
diyorumya basini kapamak sart diyil akkilli olmak sart allah akil versin :D

Young bride

Young bride

Banned
Ne zihnyettir ben anlamadım bunları ya gerçi tarzlar tartışılmaz ama baksana ya tartışılcak kadar var..

Young bride

Young bride

Banned
Boynundaki o yıldızlı kolye satanizm kolyesi pentgram flan diolar satanistler dinsizdir yani ateistlerdir .Müslümansan müslüman gibi ol bide türbanlı ama başka dinlerin inancını taşıyo inandığı dine kimse karışamz ama başındaki bizim dinimizi çağrıştırıyo ...

19bjk03

19bjk03

Yeni Üye
Üye
Tuqc€_' Alıntı:
Boynundaki o yıldızlı kolye satanizm kolyesi pentgram flan diolar satanistler dinsizdir yani ateistlerdir .Müslümansan müslüman gibi ol bide türbanlı ama başka dinlerin inancını taşıyo inandığı dine kimse karışamz ama başındaki bizim dinimizi çağrıştırıyo ...
başındaki bizim dinimizi çağrıştırıyo... bu tür satanistçe giyinerek dinimizi kötü kulanamaz ! Allah islah etsin.

FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
türban ve emoculuk çok ilginç ikili olmuş,bu arkadaş sanırım zorla aile baskısıya kapanmışki bu hale sokmuş kendisini...türban genelde dinin simgesi olarak gösterilir boynundakı kolye ne iş o kısmı garip :hıms:
.özentiliyi anlarızda,farklı olmayıda anlamaya çalışırızda bu arkadaş uçmuş...ALLAH ıslah etsin,akıl fikir versin..

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye

bu neyaaaaaaa. arkadaşlara katılıyorumm zevkler ve renkler tartışılmaz aama herşeyin ni uslubü var. hiç de yakışmamış. kapanacaksan doğru düzgün kapan bu şekilde yapmak çok yanlış. beğenmedim.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
laetitia Emo Özel Bölüm 7
*MeleK* Emo Özel Bölüm 13
*MeleK* Emo Özel Bölüm 0