Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Merhabalar hocam bir konuda danışacaktım. burda verdiğiniz şekilde avea ınternet ayarlarını gırdım ama halen ınternette bağlanamıyorum.. Bayiden halletmeye calıstım onlarında bı bılgısı yok dedıler sadece turkcellın telefonu oldugu ıcın bı sorun olusabılır diye soylendı bana acaba bı bılgınız varmı baska ne yapmam gerekıyor..? ınternet paket vs. hersey mevcut şuan. ( emRah )

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Hocam bılgılendırme yapıyorum az once yazmıstım sımdı çözdüm olayı..
1-apn adı : internet
2-apn türü : default
bnları yapmak yeterlı oluyor.. Verdıgınız proxy de sorun cıktı onları sildim suanda bağlandı teşekkürler

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
turkcell maxiplus 5 en bastan anlatirmisin

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Merhabalar hocam bir konuda danışacaktım. burda verdiğiniz şekilde avea ınternet ayarlarını gırdım ama halen ınternette bağlanamıyorum.. Bayiden halletmeye calıstım onlarında bı bılgısı yok dedıler sadece turkcellın telefonu oldugu ıcın bı sorun olusabılır diye soylendı bana acaba bı bılgınız varmı baska ne yapmam gerekıyor..? ınternet paket vs. hersey mevcut şuan. ( emRah )
Kesinlikle alakası yok.Telefonu tukcell olup ,avea hat kullananlar da sıkıntı yok.Acaba ayarları doğru şekilde yaptınızmı?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kayıtsız Üye' Alıntı:
merhaba bende 4 gündür maxiplus5 kullanıcısıyım evimin içindeyken facebooka girebiliyoken dışarıda giremiyorum buarada tel babamın hattı üzerine bende net paketi yok o yüzden birde evde radyo açılıyoken dışarıda açılmıyo bu sorunların çözümü nedir acaba?
İnternet paketiniz yoksa radyo nasıl açılıyor?Bende mesela açılmıyor..

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Hocam bılgılendırme yapıyorum az once yazmıstım sımdı çözdüm olayı..
1-apn adı : internet
2-apn türü : default
bnları yapmak yeterlı oluyor.. Verdıgınız proxy de sorun cıktı onları sildim suanda bağlandı teşekkürler
Bilgi için teşekkür ediyorum :)

N

nevroz ışık

Forum Okuru
Merhabalar yardimcı olabilir misiniz acaba? Ben maxi plus 5 kullanıyorum benim facebook paketim var. Giriyorum ama konturum gidiyor acaba yardımci olabilir mişiniz?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
nevroz ışık' Alıntı:
Merhabalar yardimcı olabilir misiniz acaba? Ben maxi plus 5 kullanıyorum benim facebook paketim var. Giriyorum ama konturum gidiyor acaba yardımci olabilir mişiniz?
Merhaba sanırım veri açık :) Üstte sağ tarafta veriyi kapatın efenim :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhabalar herşeyi yaptım ama taşınabilir kablosuz ortaktan pcye bağlandığımda bağlanıyor fakat sınırlı dıyor giremiyorum nete.

hattım vodafone iken bi sorun yoktu aveaya geçtim ayarıları yapıtım yazdığınız gibi olmadı.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kayıtsız Üye' Alıntı:
merhabalar herşeyi yaptım ama taşınabilir kablosuz ortaktan pcye bağlandığımda bağlanıyor fakat sınırlı dıyor giremiyorum nete.

hattım vodafone iken bi sorun yoktu aveaya geçtim ayarıları yapıtım yazdığınız gibi olmadı.
Cep telefonunuzu kapatıp açın ayarları tekrar yapın

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
wifiden aratıp evimdeki modemi buluyorum fakat şifreyi girince kimlik doğrulama sorunu diyor. ama laptopda aynı şifreyi girince bağlanıyor birde benim maxi pro5 tel.de bazen rehberde arama yapmak istiyorum kasma yapıyor başka menulerde de başıma geliyor neden ve ne yapabilirim tşk.ederim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
kimlik dogrulama hatası alıyorsanız sifrenizi yanlış girmissiniz dir.şifreyi doğru girdiğiniz halde wifi tarama da kalıp baglanmiyorsa modem ara yüzüne grip kablosuz internet ayarinizin güvenlik seviyesini kontrol edin

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
turkcell maxi plus cepten avea hattım ile giremiyorumm dediklerinizi okudum APN Yi buldum ama YENİ APN diye birşey gözükmüyor ekranda hiç birşey yok:(

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
interneten indirdiğim ve favorilere kayıt olunanları silemiyorum acaba nasıl silinir

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
usb hatası

ya allah rızası için yardım edin telefonumu (
turkcell maxi plus 5)bilgisyar takıyorum ama görmüyor yardım lutfen usb hata ayıklamsı nı da yapıyorum hiç bişey değişmiyor yardım lutfenn

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben maxıplus 5 te tüm internet ayarlarını yaptım ama nedense ne facebook a nede başka sitelere girmiyor .

K

Kayıtsız 12

Forum Okuru
İnternet hatası

Merhabalar,Maxi plus 5 aldım turkcell hattım vardı onunla giriyordum avea hat ile giremiyorum, aps ayarlarına girdim yazdıgınız numaraların aynısını yazdım ama hala giremiyorum avea wap çıkdı ona tıkladım ama hala giremiyorum neden acaba.Şimdiden teşekkürler.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
benim telefonum kablosuz ağa bağlanmıyor yardımcı olur musunuz

I

ibrahim kılıç

Forum Okuru
İnternet

Arkadaslar bende turkcell maxiplus5 var internet paketim var ama dısarıda whatsappdan yazısamıyorum sorunuma bi cevap verebilirmisiniz

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Uzman SühaN Cep Telefonu Haberleri 0
KızılÖtesi Cep Telefonu Haberleri 0