Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?

avea dan baglanacagım ama wi fi secenegini bulamadım o yuzden dediginizi yapamadım yardımcı olurmusunuz

lutfen yardımcı olun ben yanlıslıkla mcc nunmarası degistirdim baska siteden gorup ne yapacagım simdi

benim telefon maxiplus facebook paketi yaptım hata verdi.sizin anlattığınız gibi yaptım (veriyi açtı) sonra telefon faceye girdi ama facebook paketinden değil tl den almış sonra (veriyi)kapattım bidaha facebooka girdim yine hata verdi bu nasıl yapılabilir bilen varmı?

İnternet

yaa ben yeni ladımda internete giremiyorumm neyin nerde oldugunuda bilmiyorumm bi açıklama yapar mısınız? acill

yaa ben yeni ladımda internete giremiyorumm neyin nerde oldugunuda bilmiyorumm bi açıklama yapar mısınız? acill

Cihazımın internet ayarlarını açamıyorum

Operatörünüz avae ise

Wi-fi > Bluetooth > Mobil Ağ Ayarları -> Mobil Şebekeler -> Erişim Noktası Adları

Burada iki seçenek çıkacak karşınıza...

Avea Data ve Avea MMS. Eğer cihazla şebeke üzerinden internet paketiniz yoksa tavsiyem Avea Data yı silmeniz. Arada bir Senkronizasyon için veri gönderim alım işlemi yapıyor ve size ufak ufak ücret yazmaya başlıyor. Silmek için Avea Data içerisine girin. Ayar düzenleme penceresine geldiğinizde menü tuşuna basın ve APN sil i seçin.

Şimdi standart GPRS kullanımı için gerekli ayarlara geçelim.

Erişim Noktası Adları menüsündeyken menü tuşuna basıyoruz ve Yeni APN seçiyoruz. Karşımıza çıkan ayarları sırasıyla yazdığım gibi ayarlayın...

İsim: Avea WAP
APN: wap
Proxy: 213.161.151.201
Bağlantı Noktası: 8080
Kullanıcı Adı: wap
Şifre: wap
Kimlik Doğrulama Türü: Yok

Önemli: MCC ve MNC değerleri otomatik girilmiş durumda ayarını değiştirmeyin!

Yukarıda yazılanlar haricinde herhangi bir ayarı değiştirmeyin. Gerisi aynı kalsın. Ayarları yaptıktan sonra Menü->Kaydet seçiyoruz. Artık Avea Mobil İnternet'i kullanabilirsiniz...

Operatörünüz Turkcell ise ;

Menü->Ayarlar ->Diğer>Mobil ayarlar>veri etkin kutusunu işaretleyin>ağoperatörleri>ağları ara>türkcell i işaretleyin

Fcebooktan fotoğraf indirme;

İndirmek istediğiniz fotoğrafın üstüne basılı tutun ve çıkan seçenekten indirin.Bu arada facebook uygulamasından giriyorsanız farklılık gösterebilir.Tarayıcıdan girdiğinizde bu şekilde indirebilirsiniz.

Yanlışlıkla android sistemini sildim görev yöneticisinden geri nasıl yüklerim

Android sistemini sonlandırırsanız cihaz kapanır tekrar açıldığında da android sistemi yeniden başlar.Sorun yok yani güvenle kullanabilirsiniz cihazı.

evimdeki adsl bağlantımı kullanarak telefonumdan internete girmek istiyorum fakat ayarları yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bilgisayardan kablosuz baglantı ayarlarını tarif ettiğiniz sekilde yaptım. Fakat bağlandıktan sonra internet erişimi yok diyor. Bunu nasıl cözebilirim.

birşey sormak istiyorum umarım burdan halledebilirz,hattım avea telefonum maxi plus 5 internet pakedi almıştm ve internete girmiyordu burdaki denildiği gibi yaptım internete girebiliyorum fakat whatsup programını kullanamıyorum wi-fi de kullanıyo ama normal pakete geçince kullanmıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkrrrler

Geri