Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?

birşey sormak istiyorum umarım burdan halledebilirz,hattım avea telefonum maxi plus 5 internet pakedi almıştm ve internete girmiyordu burdaki denildiği gibi yaptım internete girebiliyorum fakat whatsup programını kullanamıyorum wi-fi de kullanıyo ama normal pakete geçince kullanmıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkrrrler

Sevgili misafir bununla ilgili Whatsapp sorununa kesin çözüm.Plus modu indirip kurun sorun çözülecektir.Netten araştırarak programı indireceğiniz siteleri bulabilirsiniz..

benm telefonm maxiplus 5 hattım turkcell facebook paketim var ama girmiyor nasıl hallwswem boşuna gidecek paket..

Selam. Kayıt olmadan mesaj atma süper olmuş, teşekkürler.

Ben de 2 gün önce maxiplus 5 telefon aldım. Bir kaç sorum var içinde çıkamadığım.

Aldığım yer turkcell'di. Önceki sayfalarda bi arkadaş 1 sene ücretsiz internet paketi var diyordu. Hattım avea ama turkcell'in böyle bir hediyesi varsa turkcell hat alayım. İlk sorum bu.

İkinci sorum ise kafelerdeki veya evimdeki wifi'den yararlanmam için hangi ayarları yapmam lazım ?

Merhaba. çok acil bir sorum var yanıtlarsanız sevnirim. bende de turkcell maxi plus 5 var. wifiyi kullanamıyorum. hiç bir kablosuz bağlantıyı görmüyor. sadece pakedimdeki neti kullanabiliyorum. ayarlara girip kablosuz bağlantıyı açıyorum ama android yazıyo sadece. birde sık kullanılanları yok edebilirmiyiz acaba rehberden ? sık kullanılanlarda kimi aramaya kalksam eski sevgilimi arıyo :( lütfen acil yardımmmmm

Selam. Kayıt olmadan mesaj atma süper olmuş, teşekkürler.

Ben de 2 gün önce maxiplus 5 telefon aldım. Bir kaç sorum var içinde çıkamadığım.

Aldığım yer turkcell'di. Önceki sayfalarda bi arkadaş 1 sene ücretsiz internet paketi var diyordu. Hattım avea ama turkcell'in böyle bir hediyesi varsa turkcell hat alayım. İlk sorum bu.

İkinci sorum ise kafelerdeki veya evimdeki wifi'den yararlanmam için hangi ayarları yapmam lazım ?

Merhaba sevgili misafir;Turkcelin 1 yıllık bedava internet paketi olduğu doğru :) Kampanya devam ediyormu bilemiycem.Telefonu aldığınız yere sorun.

Ayarlar-Diğer-kablosuz ve aglar veya mobil şebekeler- veri etkin -
Erişim noktası adları-Turkcell internet seçilir.

İnternet sayfalarının telefonunuzdan açılabilmesi için turkcell-im Cepte İnternet kullanmalı ya da telefonunuzda internet tarayıcısı bulunmalıdır.

Turkcell WAP – GPRS – İnternet Ayarları’nı aşağıdaki maddeleri uygulayarak yapabilirsiniz ;

· Anasayfa: Hayat paylaşınca güzel! - TURKCELL
· Oturum modu: Sürekli
· Bağlantı güvenliği: Kapalı
· Veri taşıyıcısı: GPRS
· GPRS Bağlantısı: Gerektiğinde
· GPRS Erişim Noktası: wap
· IP Adresi: 212.252.234.168
· Doğrulama (KİMLİK KONTROL TİPİ): Normal
· Oturum türü: Otomatik
· Kullanıcı adı: gprs
· Şifre: gprs

Merhaba. çok acil bir sorum var yanıtlarsanız sevnirim. bende de turkcell maxi plus 5 var. wifiyi kullanamıyorum. hiç bir kablosuz bağlantıyı görmüyor. sadece pakedimdeki neti kullanabiliyorum. ayarlara girip kablosuz bağlantıyı açıyorum ama android yazıyo sadece. birde sık kullanılanları yok edebilirmiyiz acaba rehberden ? sık kullanılanlarda kimi aramaya kalksam eski sevgilimi arıyo :( lütfen acil yardımmmmm

İnternet sayfalarının telefonunuzdan açılabilmesi için turkcell-im Cepte İnternet kullanmalı ya da telefonunuzda internet tarayıcısı bulunmalıdır.

Turkcell WAP – GPRS – İnternet Ayarları’nı aşağıdaki maddeleri uygulayarak yapabilirsiniz ;

Sık kullananlardan istemediğiniz numarayı işaretliyerek kaldırabilirsiniz

Sık kullananlardan istemediğiniz numarayı işaretliyerek kaldırabilirsiniz
Cevapınız için teşekkür ederim ancak istediğim cevabı alamadım. Ben halihazırda zaten internet pakedimi kullanarak nete bağlanabiliyorum. benim öğrenmek istediğim wifi ?? kablosuz bağlantıda sorun yaşıyorum ve sık kullanılanlarda işaretleyip silme tuşu yok. basılı tuttuğum halde silme tuşu çıkmıyorr ???

Cevapınız için teşekkür ederim ancak istediğim cevabı alamadım. Ben halihazırda zaten internet pakedimi kullanarak nete bağlanabiliyorum. benim öğrenmek istediğim wifi ?? kablosuz bağlantıda sorun yaşıyorum ve sık kullanılanlarda işaretleyip silme tuşu yok. basılı tuttuğum halde silme tuşu çıkmıyorr ???
Bu wifi için:
Merhaba sevgili misafir ;Ayarlar>Diğer>Tethering ve Taşınabilir Hotspot seçeneğinden kablosuz veya kablolu olarak bağlayabilirsiniz ekstra bir programa ihtiyacınız yok

Sık Kullanılanlardan bir Kişiyi silme..Dikkatli okuyun istemediğiniz kişileri silebilirsiniz.

1. Ana Ekran Tuşu > > kişiler
sembolüne dokunun ve ardından
sık kullanılanlar sekmesine
dokunun.(yıldız sembolü olan)
2. Sık kullanılan bir kişiye dokunun
ve ardından kişi isminin yanındaki
.(yıldız sembolü olan)
sembolüne dokunun böylece sorununuzdan kurtulmuş oluyorsunuz..

Geri