Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?

merhabalar herşeyi yaptım ama taşınabilir kablosuz ortaktan pcye bağlandığımda bağlanıyor fakat sınırlı dıyor giremiyorum nete.

hattım vodafone iken bi sorun yoktu aveaya geçtim ayarıları yapıtım yazdığınız gibi olmadı.

wifiden aratıp evimdeki modemi buluyorum fakat şifreyi girince kimlik doğrulama sorunu diyor. ama laptopda aynı şifreyi girince bağlanıyor birde benim maxi pro5 tel.de bazen rehberde arama yapmak istiyorum kasma yapıyor başka menulerde de başıma geliyor neden ve ne yapabilirim tşk.ederim

kimlik dogrulama hatası alıyorsanız sifrenizi yanlış girmissiniz dir.şifreyi doğru girdiğiniz halde wifi tarama da kalıp baglanmiyorsa modem ara yüzüne grip kablosuz internet ayarinizin güvenlik seviyesini kontrol edin

turkcell maxi plus cepten avea hattım ile giremiyorumm dediklerinizi okudum APN Yi buldum ama YENİ APN diye birşey gözükmüyor ekranda hiç birşey yok:(

interneten indirdiğim ve favorilere kayıt olunanları silemiyorum acaba nasıl silinir

usb hatası

ya allah rızası için yardım edin telefonumu (
turkcell maxi plus 5)bilgisyar takıyorum ama görmüyor yardım lutfen usb hata ayıklamsı nı da yapıyorum hiç bişey değişmiyor yardım lutfenn

ben maxıplus 5 te tüm internet ayarlarını yaptım ama nedense ne facebook a nede başka sitelere girmiyor .

İnternet hatası

Merhabalar,Maxi plus 5 aldım turkcell hattım vardı onunla giriyordum avea hat ile giremiyorum, aps ayarlarına girdim yazdıgınız numaraların aynısını yazdım ama hala giremiyorum avea wap çıkdı ona tıkladım ama hala giremiyorum neden acaba.Şimdiden teşekkürler.

Geri