Turkcell Maxi Plus 5 internet bağlantısı nasıl yapılır?

benim telefonum kablosuz ağa bağlanmıyor yardımcı olur musunuz

İnternet

Arkadaslar bende turkcell maxiplus5 var internet paketim var ama dısarıda whatsappdan yazısamıyorum sorunuma bi cevap verebilirmisiniz

Hattım Vodafone o zaman nasıl yapacağım ..

Dediğiniz ayarları yaptım mobilden bağlanıyorum ama önceden youtubeden video aciliyordu simdi acilmiyor yardimci olurmusunuz

Merhaba geçen gün ablama bu telefondan aldım ve evimizde kablosuz internet bağlantısı var telefon üzerinden bu ağa bağlanmak istediğimde şifreyi girdim ancak bağlanacakken kimlik doğrulama hatası veriyor ve ağa bağlanamıyorum. İleri ki sayfalarda açıklamalarınızı okudum ancak karışık geldi. Biraz sade ve anlaşılır şekilde anlatabilir misiniz bu sorunu nasıl çözebilirim?

telefonun turkcell maxi plus5 hattım avea
normalde wifi ile baglanabiliyordum dün ne olduysa anlamadm bi anda girmemeye başladı tekrar şifreyi yazıp baglanmayaa çalışıyorum kimlik doğrulama sorunu diyor ne yapcağımı bilemiyorum :(

merhabalar...ya arkadaslar internet paketim var fakat evde oldugum zamanlarda evdekı kablosuz interneti kullanmak istiyorum fakat ağ listesini bir türlü bulamıyorum..yardımcı olursanız çok memnun olcam :)

Geri