Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

kızlar ben bunu denedim saçı çok parlatıyor gecekten yapmalısınız ama cok agır kokuyor onuda diiim

Arkadaslar ben 2 haftadır uyguluyorum henüz uzamadı ama cok parlak ve dolgun umitliyim yani ama sac diplerim cokiyi yıkamama ragmen acayip kaşınıyor ;( acaba yeni saclar çıkıyor diyemi yoksa bitleniyormuyum???;)

ben erkegım ama sac uzatmak ıstıyorum kısa surede bu karısım bende ıse yararmı?ve ya bu karısım gercekten 2 cm uzatıyormu ? Veya baska bıldıgınız bıldıgnz bırseyler varsa payasn ya

Aynı tarifle birde havuç kürü var haftada 1 gün yapılıyor.Bende yeni başladım bakalım inş etkili olurda postijlerden kurtulurum

Gerçekten işe yarıyo saçlarım omuzumda idi şimdi belimde her hafta yapın turpun kabuğunu soyun yada saoymayın farketmez .kırmızı yada siyah turp farketmiyo.zaytinyağı saça parlaklık veriyo yumurtada aynı şekilde.Bizzat denedim tavsiye ederim.

saçların kaç hafta veya ay içerisinde omuzundan beline geldi ? Bunu duyunca ayrıca bi heveslendim hemen şimdi turp alıp yapmaya başlıyorum.. :)

acaba sadece turp suyu yapsak ne olur? yumurta ve zeytinyağı benim kafamı kaşındırıyor da :S

ben yılan yağı kullanıyorum ama bunuda kesin deniycem inşallah uzar bunalımdayım :(

ya sadece turp suyu yapsam olurmu acaba lütfen cok acil cevap verin !!!!!!!!!!! yumurta kullanmaya korkuyorum yıkarken pişerse kokusu gecmezse kafamdan arındıramazsam diye :(((( sadece turpla yapsam zeytinyagı falan hiç bişey koymasam haftada 2 cm uzarmı ? nolursunuz acil yardım edin

Geri