Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

arkadaslar ben saclarıma simdi ilk defa surdum bu kürü umarım ise yarar cunku sacma sapan kısa bır model kestirdim önce hosuma gitti ama simdi hic memnun degilim ve okullarda acılmak uzere saclarımda cok zor uzuyor ise yararsa tekrar yazacagım :))

bebegim benim

arkadaslar ben dün gece denedim 2 saat beklettim ..ama 3 tane turpla yaptim bi sakicasi olurmu :( ins..uzar uzarsa bilgilendirirm..

hani?

hani bir ay sonra haber veriyodun?

saçlarla ilgili sorular

benim saçım 7 ay once kuaför de yandı hiç uzamadı acaba turp suyu saçımı dökermi yada uzatırmı acil cevap bekliyorum

ben az 2 saat önce yaptım bunu az önce de yıkadım ama bi daha yapmam yapılışının zahmetini bi kenara bıraktım kafamdan arındırmak için 3 kere şampuanladım yıkaması filan bildiğin külfet yumurta pişmesin diye dondum banyoda yine de çok küçük bi parça pişmişti galiba elime geldi resmen iğrendim :(((( en temizi şampuanın içine çam terebentin ve badem yağı katmak ve doğal yollarla uzamasını beklemek hem de zahmetsiz ya yok tövbe ettim yani çok külfetli bi iş :/ belki sadece turp suyu uygulanabilir ama yumurta asla yani...

Gerçekten işe yarıyo saçlarım omuzumda idi şimdi belimde her hafta yapın turpun kabuğunu soyun yada saoymayın farketmez .kırmızı yada siyah turp farketmiyo.zaytinyağı saça parlaklık veriyo yumurtada aynı şekilde.Bizzat denedim tavsiye ederim.

Geri