tüy dökücü kremm kullananlarr

burçemm

Hamiş Melek
tüy dökücü kremm kullananlarr
tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler
Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr

images-39a.jpg

siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri kullananlar burda fikirlerinizi paylaşirsanız sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben kullanıyorum kollarımdaki tüyler için sadece,jilet gibi çıkarmıyo ama kremden kreme değişiyo,olduğu gibi çıkarıyo benim kullandığım,reklam yasak diye düşündüğümden ad vermiyorum :D

ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama bitkisel tüy dökme yöntemlerinden vazgeçmeyin derim bence
çünkü kremlerde falan ne olduğunu bilmiyoruzz cildimize nasıl zarar verir bilmiyoruzz en iyisi herşeyin doğalı:D

Tüy dökücü kremle uğraşmak yerine jilet daha kolay ve sorunsuz çünkü her ikisininde aynı işi yaptıgına inanıyorum... En iyi yöntem klasik yöntem ağda bence.. Hem kökten aldıgı için hemde uzama süreci uzun... Şuanki ağdalarda daha pratik oldugundan eger lazer epilasyon şansı yok sa ağdadan vazgeçmeyin derim...

cok haklisin cnm ve tuy dokucu kremleri daha sonra spatulle kaldirirken jilet ten bir farki kalmiyor. ve uygulanan bolgeyi karartiyor

Canım ben veet'in tüy dökücü kremini kullanıyorum hiçte jilet gibi değil normal olarak çıkıyor sadece 2 haftada bir çıkıyor.

Geri