tüy dökücü kremm kullananlarr

• Konbuyu başlatan burçemm
burçemm

burçemm

Hamiş Melek
tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler
Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr

siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri kullananlar burda fikirlerinizi paylaşirsanız sevinirim...

büşra.shid

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
ben kullanıyorum kollarımdaki tüyler için sadece,jilet gibi çıkarmıyo ama kremden kreme değişiyo,olduğu gibi çıkarıyo benim kullandığım,reklam yasak diye düşündüğümden ad vermiyorum :D

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama bitkisel tüy dökme yöntemlerinden vazgeçmeyin derim bence
çünkü kremlerde falan ne olduğunu bilmiyoruzz cildimize nasıl zarar verir bilmiyoruzz en iyisi herşeyin doğalı:D

burçemm

burçemm

Hamiş Melek
CeMoŞ' Alıntı:
ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama bitkisel tüy dökme yöntemlerinden vazgeçmeyin derim bence
çünkü kremlerde falan ne olduğunu bilmiyoruzz cildimize nasıl zarar verir bilmiyoruzz en iyisi herşeyin doğalı:D
bitkisel dediğinnn ağdamı cemoşummm :)

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Tüy dökücü kremle uğraşmak yerine jilet daha kolay ve sorunsuz çünkü her ikisininde aynı işi yaptıgına inanıyorum... En iyi yöntem klasik yöntem ağda bence.. Hem kökten aldıgı için hemde uzama süreci uzun... Şuanki ağdalarda daha pratik oldugundan eger lazer epilasyon şansı yok sa ağdadan vazgeçmeyin derim...

burçemm

burçemm

Hamiş Melek
haklısınız en iisi ağda ama oda insanın canını çok yakıyorrrr bakalımm diğer meleklerimiz ne diyecekkkk....

A

Alexin

Forum Okuru
cok haklisin cnm ve tuy dokucu kremleri daha sonra spatulle kaldirirken jilet ten bir farki kalmiyor. ve uygulanan bolgeyi karartiyor

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Canım ben veet'in tüy dökücü kremini kullanıyorum hiçte jilet gibi değil normal olarak çıkıyor sadece 2 haftada bir çıkıyor.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Tüy Dökme Yöntemleri 0
T Tüy Dökme Yöntemleri 1
M Tüy Dökme Yöntemleri 0
Cimcime_Prenses Tüy Dökme Yöntemleri 49