Tüylenme için Diane 35 kullanan var mı ?

• Konbuyu başlatan Diane 35
  • Başlangıç tarihi
D

Diane 35

Forum Okuru
Tüylenme için Diane 35 kullanan var mı ?
Tüylenme için doktorum bana Diane 35 verdi kızlar çok fazla tetkikte yapılmamıştı şimdi korkuyorum ya daha fazla tüylenme sıkıntısı yaşarsam nelere dikkat edeyim. Kontrol için Ankara da bana tavsiye edeceğimiz bir hastane ya da doktor var mı hangi testleri yaptırmam gerekiyor. Etkisini ne kadar zamanda gördünüz

Selam Ankarada önerebileceğim kadın doğum doktoru İlhami Atılgan dır. Tüylenme sorunu için hormonlarına bakılıcak .Hormonlarına baktırman için adetin 3. yada 4. günü gitmen lazım.Tedavinin süresi altta yatan probleme göre belirlenir.

Diane kullaniyorum 6 ay kullanmam gerekiyo bi pakedi bittiginde digerine gecerken 7 gunluk arayi benimde vermem gerekiyomu acaba bilgisi olan yazabilir mi kistim oldugu icin kullaniyorum

Diane kullaniyorum 6 ay kullanmam gerekiyo bi pakedi bittiginde digerine gecerken 7 gunluk arayi benimde vermem gerekiyomu acaba bilgisi olan yazabilir mi kistim oldugu icin kullaniyorum

Merhaba, diane bittikten sonra 7 gün ara veriyorsunuz 8. gün başlıyorsunuz. Doğum kontrol haplarının kullanımı böyle yinede emin olmak için doktorunuza danışın.

Geri