tüyler:/

yasemin asu

Yeni Üye
Üye
tüyler:/
Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:

Hepimizin başında olan bişey bu. dert etme! epilasyon makinesiylede alabilirsin,ağdaylada. ama sakın jilet kullanma! yüz bölgenede sir yaptırabilirsin kuaförde. bunun tabi sonu yok. çıktıkça alcaksın. ama en iyi yöntem lazer tabiki. ben yaptırdım. çok iyi gerçekten. ama yaş itibariyle tüylerinin tam oluşması lazım sanırım.. onuda ilerde yaptırırsın:)

Canım hangi bölgendeki tüylerden rahatsızsın yazarsan eger yardım konusunda daha iyi sonuç alırsın

Moderatör tarafında düzenlendi:
tatlım eğer yanaklarında varsa bu hormonal bozukluktr doktra gtmen gerekır. ben ılk zamanlar bıyık bolgemı sir agda ıle aldırıyrdm ama her gece kullandğım bi krem vardı onun sayesınde cılız ve seyrek çıkıyor..

Hepimizin başında olan bişey bu. dert etme! epilasyon makinesiylede alabilirsin,ağdaylada. ama sakın jilet kullanma! yüz bölgenede sir yaptırabilirsin kuaförde. bunun tabi sonu yok. çıktıkça alcaksın. ama en iyi yöntem lazer tabiki. ben yaptırdım. çok iyi gerçekten. ama yaş itibariyle tüylerinin tam oluşması lazım sanırım.. onuda ilerde yaptırırsın:)

Kesinlikle bende kumsall'a katılıyorum :)

Geri