tuz benden neden korktu biliyorum

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
tuz benden neden korktu biliyorum
erkek arkadaşımın yaptığı şaka hissettiklerim duygularım komik anım neler hissettim ayrıntılarıyla burada meleklerim
Günlerden bir gün canım bitenecik öğretmenim(tuba hocama öğretmenim demek çok komik geliyor :D) tuba hocama gittik erkek arkadaşımla.Malum tanıştırma merasimi gibi bir şey :)

Tuba hocanın da kedisi var adı "tuz".(Kendisi kedi isimleri konusunda çok iyidir,diğer iki kedisinin adları da pamuk ve üzüm )Nasıl tatlı nasıl güzel bir kedidir o öyle bembeyaz ve sadece kafası ve kuyruğu gri.Her neyse erkek arkadaşımdan pek hoşlanmadı tuz,üstüne atlıyor rahatsız ediyor falan tabi benim köpek suratlım(biz birbirimize arada böyle hitap ederiz,buraya dikkat espri buradan gelecek :D) tuba hoca olmadığı zaman ayağıyla itiyor kızıyor falan tuza,tam bir anlaşamayan insan hayvan tablosu kısaca :D

kediler-ve-kopekler-18b.jpg

o gün geçti bitti biz bigün sonra okula gittik işte,çıkışta dolmuştayız o günün kritiğini yapıyoruz.Sevgilim birden dediki:
"Canım ben tuzun beni neden sevmediğini buldum :D"
ben:"söyle canım nedenmiş :D"
sevgilüm:"çünkü köpek suratlıyım hahaha :haha: "

ahhh bebeğim yaa naptın o anda güleyim mi ağlayım mı ne edeyim o iğrenç esprine ben senin,guzzum benim :D

iyikim de varsın hayatımda güldürüyosun beni booolca :)

Geri