Üç boyutlu gelinlik modelleri i̇htişamın ta kensisi

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Üç boyutlu gelinlik modelleri i̇htişamın ta kensisi
Üç boyutlu tesettür gelinlik üç boyutlu gelinlik fiyatları ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

ÜÇ BOYUTLU GELİNLİK MODELLERİ KİMLERE YAKIŞIR?

Havaların ısınmasıyla artan düğün nişan törenlerinde düğününüzün gözdesi olmak istiyorsanız bu yazımızı dikkatli okuyun. Bu yazımızda sizlere hem muhafazakar hem açık gelin adaylarına özel üç boyutlu gelinlik modellerini derledik. Peki kimlere yakışır üç boyutlu gelinlikler? Piyasada o kadar fazla gelinlik modeli var ki buna göre de uygun kumaş seçimi uygun aksesuarlarla bütünlü sağlamak önemli. Üç boyutlu gelinlikler aslında bir a kesim ya da kabarık gelinliklere uyarlanabildiği gibi hemen hemen her vücut tipi için uygun bir modeldir. Sonuçta üç boyutlu denmesinin sebebi seçilen üst kumaşı ve üzerinde yapılan detaylı çalışmalarla gelinliğe bir boyut kazandırmaktır. Bunları inciler parlak taşlar işlemeler motifler boncuklar daha farklı objelerle gelinlikler üzerinde üç boyut özelliği kazandırmak amaçtır. Diyorsanız ben çok ihtişamlı bir gelinlik istiyorum ve düğünümün de büyük lüks bir otelde olmasından yanayım diyenlerdenseniz kesinlikle üç boyutlu modelleri tercih etmelisiniz. Eğer bölgesel kilonuz varsa kilo olan kısıma üç boyutlandırma yapmayınız. Çünkü bu daha fazla kilolu görünmenize sebep olabilir. Örneğin zayıf ve uzun boylu iseniz gelinliğin her alanına üç boyut işlemeler yapılabilir. Bir önceki açtığımız 2019 tesettür gelinlik modelleri ilginizi çekecektir.

uc boyutlu dusuk omuzlu gelinlik.jpg

ÜÇ BOYUTLU GELİNLİĞİN İHTİŞAMINA KAPILACAKSINIZ

Üç boyutlu denince akıllara ne geliyor bilmiyorum ama görselleri görünce hayrana kapılacaksınız. Üzerinde kullanılan süslemeleri işlemeleri hiç kaba durmuyor aksine sizi o kadar zarif ve şık bir görünüme kavuşturacak ki herkes hayranlıkla bakacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da şık gelinlerin üzerinde üç boyutlu gelinlikler yer alacak. Görünümü herkesi kıskandıracak kadar şık ve bana göre bence en değişik gelinlik modellerinden biri. Hemen aşağıdaki çiçek motifleri ile dizayn edilmiş duvağında da aynı motiflerin yer almasıyla nasıl hoş bir uyum oluşturmuş değil mi? Sadece açık örnekleri yok muhafazakar gelin adayları da üç boyutlu gelinlik modelleri ile hoş görünüm elde edebilirler.

cicek motiflerinden uc boyutlu gelinlik.png

uc boyutlu tesettur gelinlik.png

ÜÇ BOYUTLU GELİNLİKLERİN FİYATLARI

Ne kadar detay ne kadar üzerinde çalışma o kadar fiyatı artan gelinliklerde tercih ettiğiniz kumaş ve aksesuarlarının da bir o kadar önemi var. Özel dikim ise bu daha maliyetli oluyor doğal olarak hazırlara göre. Her model de üç boyutu kaldırmayabilir. Eğer özel dikim yaptıracaksanız iyi bilen bir gelinlik tasarımcıya işinizi emanet edin. Bir balık kesim gelinlik modelinde bile üç boyutu tercih edebilirsiniz ama dediğim gibi boyunuza kilonuza dikkat etmelisiniz. Özel dikimler dediğim gibi maliyetli firmalar 1bin-2bin den başlayan 4bin-5bin e kadar hatta daha maliyetli firmalar var. Bütçenize göre bunu siz ayarlayabilirsiniz.

cicekli üç boyutlu gelinlik.jpg

3 BOYUTLU GELİNLİK GÖRSELLERİ
Resimleri Google araması ile buldum bilginiz olsun kızlar.
uc boyutlu dusuk omuzlu gelinlik.jpg
cicek motiflerinden uc boyutlu gelinlik.png
uc boyutlu tesettur gelinlik.png
cicekli üç boyutlu gelinlik.jpg
3 boyutlu gelinlik modelleri (1).jpg
3 boyutlu gelinlik modelleri (1).png
3 boyutlu gelinlik modelleri (2).jpg
3 boyutlu gelinlik modelleri (2).png
3 boyutlu gelinlik modelleri (3).jpg
3 boyutlu gelinlik modelleri (4).jpg
3 boyutlu gelinlik modelleri (5).jpg
3 boyutlu gelinlik modelleri (6).jpg