Uçları mor saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Uçları mor saç modelleri
Mor balyajlı saç modelleri, mor saç modelleri, mor renkli saçlar ile sizlerleyiz. Bayanların yeni gözde saç renklerinden biri olan mor, özellikle genç kızlar arasın da hızla yayılmaya devam ediyor.

Daha önce sizler ile pembe saç renkleri konumuzu paylaşmıştık. Farklı saç renkleri akla ilk geldiğin de belki size de tuhaf gelebilir hatta birkaç sene önce pembe saçları, mor renkli saçlar, mavi saçlar gibi alışıgelmişin dışın da bulunan saç renklerini ilk duyduğum da ben bile açıkcası tuhaf olmuş hatta bu renkleri kim nasıl kullanacak diye düşünmüştüm.

Ama günümüz de çarşıda pazar da gezerken bile artık bayanları bu tür saç renkleri ile gördüğüm de yadırgamıyor hatta ne yalan diyeyim benim bile hoşuma gittiğini kendime itiraf ediyorum:)

Şimdi de bayanlar arasın da yeni saç trendlerinden biri olan uçları mor saç modelleri oldukça yaygın bir hale gelerek bayanlar soluğu kuaförlerin de mor balyajlı ve uçları mor olan saç yaptırmak için alıyorlar.

Şimdi bakalım uçları mor olan ve saçların arasın da balyaj olarak mor renk kullanılan saç modelleri nasıl oluyormuş birlikte inceleyelim;)

427.JPG
2014-sac-tebesiri-mor-sac-renkleri.JPG
849554331_689.JPG
ed212be80987ec58fa9dad8651ad3424.JPG
f3a533bab7137f7692ed562268b4d08b.JPG
mavi-balyaj-uygulamasi.JPG
mor-ombreli-kahverengi-sac-rengi.JPG
mor-saç.JPG
rBVaGVUjyeWAES8JAAGCtAJSiHE531.JPG

saçın tamamının mor renkli olmasından da uçları mor saç modelleri bana göre daha iyi oluyor saçlarında değişiklik olsun diyenler için farklı bir alternatif seçim olmuş ben gri saçların uçlarına mor balyajı çok yakıştırdım siyah saçların uçlarındada güzel durmuş

Bu renleri kullanmayı seviyorum herkesin kullandığı sıradan renkler bana uygun değil sadece saçlarım sürekli değişiklik ve farklı renkler sebebi ile çok fazla yıpranıyor bazen hafif yanıklar oluyor zaten her zaman kazık gibi ve tiftik saçlarım vardı sürekli benim gibi boya yaptıran bir arkadaşım doğal keratin önerdi saçlarında yanık ve yıpranmalar olmuyordu onun bende denemek için aldım patentli olandan saçlarım yumuşacık ve yıpranmalar kalmadı artık rahat rahat istediğim renk ve şekilde kullanabilirim yıpranma veya sertlik olmadan.

Geri