Üçüncü Haftanın Konuğu *MaWi Röportajı

ellerinize sağlık adminlerimm gerçekten harika olmuşş ama ben mavi yi daha geç zannedişyodum ya :) allah çocuklarına ve eşine bağışlasın inş.

4- Saç ve göz renginiz nedir .(Bu soru ßeLeN'den geldi) Aslında saç rengim yıllardır platin sarıydı son iki aya yakın biraz koyulaştırdım göz rengim mavi Soru için belene teşekkür ederim:)

Tamda tahmin ettiğim gibi.. ben nedense mawiyi hep sarışın renkli gözlü ve çok güzel 32- 33 yaşlarında bir kadın olarak hayal ediyordum .. yanılmamışım..

Soruma verdıgın cvp için tşk ederim... tabii soruma soranada :)

Bir ömür boyu mawii meleğimize mutluluklar diliyorum.. çocukları ve eşi ile..

Takım tutuyor musunuz ?Tututyorsanız hangi takımı...Evet eskiden fanatik bir Galatasaylıydım hemde deli dolu bir cimbomlu fakat eskisi gibi çok fazla fanatikliğim yok takımlara ama milli takımın maçlarını kaçırmamaya özen göstererim

iştee mavim benim yaa harikasınn süpersinn canımm... cok güzel bir röportaj olmuş ellerinize yüreğinize saglık...

Mawişimmm :) eline emeğine diline sağlık çok keyifli cvplar vermişsin seni tanımak gerçekten güzel :)

Abla demek istemiyorum çünkü bana çok sevimli geliyorsun :) nickinden olsa gerek...

Röportajı yapan yöneticilerede teşekkürler sorular çok iyi hazırlanmış emeğinize sağlık hanımlar

Çok güzel bir röportaj olmuş emeğinize sağlık ...Mawi yi tanımak güzeldi zevkle okudum:)
Bir ömür boyu mutluluklar...

Geri