Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?

Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?
ufak tefek cinayetler son öblüm yorumları, ufak tefek cinayetler sezon finali, ufak tefek cinayetler de edip öldümü, ufak tefek cinayetler katil kim ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.


ufak-tefek-cinayetler-sezon-finali-jpg.83585,Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?

Star tv ekranlarının sevilen dizisi"Ufak tefek cinayetler" sezon finali yaparak aylardır herkesin merakla beklediği "ölen kim acaba" sorusunun yanıtlarını son bölüm de vermiş bulunuyor.

Yalnız söylemeden geçemicem o sahneler neydi öyle resmen bu son bölüm de kadınların kavgalarına şahit olduk hem de ne kavgalar dı öyle vurdulu kırdılı hahaha

Şu Burcu ya ne gıcık oluyorum... İstenmiyorsun işte defalarca sana söylendi adam diyor "aileme çocuklarıma dokunma uzak dur istemiyorum seni" diye... Sen kalk kadının kocasını ayart bir güzel yuvasını boz istediğini elde edemeyince bu sefer zarar vermeye çalış. Yok öyle bir dünya Burcu, bir kere gözyaşları üzerine kurulmaya çalışılan mutluluktan hiçbirşekil de hayır gelmez bunu bil istedim;)

Arzu ile Burcu ilk kez bu şekil de son bölüm de karşı karşıya gelerek kıyasıya bir vurdulu kırdılı kavga sahnelediler. Yalnız cicim sen istediğim kadar git spor yap, boks antremanları falan hikaye en güçlü kadın evlatlarını korumaya çalışan bir annedir bil istedim. Aferin Arzu ya valla gayette güçlü mecadele etti;)

Neyse gelelim diğer kavgalı sahnemize... Bu sefer dizinin başrol kadın oyuncularının hepsi bir araya gelerek cinayetin işlendiği yatak odasın da kendi araların da bir hesaplaşmaya başladılar. Yalnız bir ara bende heyecan doruktaydı sebebine gelince; pencerenin önüne sırasıyla bir Merve, bir Oya falan geçmeye başlayınca tamam dedim şimdi bunlardan biri düşecek. Bir de vücudunun yarısının pencereden sarktıkları anlar vardı ki acaip heyecan yaptım.hahaha Bir ara kadınların hedefi Oya olduğun da tamam dedim kesin bunlar birleşip kızı aşağı attılar ama olay bambaşka bir boyuta gitti.. Bu arada geçen bölüm de bir kişinin daha öldüğü bilgisi emniyete geldiğin de herkesi büyük bir merak sarmıştı. Bu bölüm de ölenin Elif olduğu anlaşıldı. Bu arada o zehirli limonatanın da elden ele geçtiğin de tamam şimdi içip bu ölecek diye heyecan yaptığımı hatırlamıyorum:D:D Neyse limonatanın hedefi gayet iyi oldu Elif layığını buldu;)

ufak-tefek-cinayetler-son-bolum-jpg.83583,Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?


Bu arada Oya, Merve, Arzu ve Pelin'in kendi araların da yaptıkları kavga esnasın da duydukları ses ile yukarı kata çıkan Edip, Taylan, Mehmet ve Serhan ne gördüler de odada donup kaldılar çok merak ettim açıkcası...

Neyse bir sezondur herkesin merak ettiği düşen kim acaba, ölen kim oldu sorularının yanıtı sezon finali olan son bölüm de cevabını bularak ölen kişinin Edip olduğu anlaşıldı..

Önümüz de ki yeni sezon de ise sanırım bir sezon boyunca da katilin kim olduğuna dair bölümleri izleyeceğiz. Yalnız hangi arada derede Edip ordan düştü yada atıldı orasını anlamayamadım işte kesin yukarı çıktıkların da birşeyler oldu ve Edip aşağı düşürek öldü. Belki de kadınları ayırmak isterken kazayla kendi düşüp öldü bilemiyorum. Bunlarla ilgili yorumlarınız varsa konunun altından bizimle paylaşırsanız sevinirim;)
ufak-tefek-cinayetler-jpg.83584,Ufak tefek cinayetler sezon finali Edip öldü mü?
 
Üst