Ufak tefek cinayetlerde servetin yeri neresi

S

servetinyeri

Forum Okuru
Ufak tefek cinayetlerde servetin yeri neresi
Ufak tefek cinayetlerde servetin yeri neresi arkadaşlarım bu konuyla ilgili bana bilgi verebilir misiniz. Merak ediyorum nette de bir bilgi bulamadım bana yardımcı olabilir misiniz yorumda atabilirsiniz zaten kayıtsız yazılabiliyo :)

servetin yeri.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi yardımcı olmak isterdim ama ne ufak tefek cinayetler dizisini seyrettim nede serveti tanıyorum. Dolayısı ile servetin yeri neresi emin olun bilmiyorum izleyen birileri var ise yorum atacaktır diye düşünüyorum.

Haa siz Servetin Yeri neresi diye soruyorsunuz. Bende dizide server tiye biri var nerede anlıyorum :D:D İstanbul'da bir yerde ama araştırdım bulamadım. Bilgisi olan yazabilirse sevinirim.

Vallahi bende merak ettim işte bir kaç arkadaş İstanbul'da dedi ama bende bir türlü yerini bulamadım . kime sorarsam sorayım servetin yeri nedesi diye bir türlü net cevaplar alamadım. Serveti karakter sanan oldu :D:D Yer yahu yeeeer

Vallahi seyretmiyorum ve bilmiyorum yeri neresi diye umarım birisi çıkar da nokta atışı yapar sizde rahatlarsınız biz de :D:D Sahi Servet kim yaaa karakter değil mi :D:D

Geri