Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini

Minnakkkkkk

Yeni Üye
Üye
Ultrason sonucuna göre bebeğimin cinsiyeti bu sonuca göre cinsiyet tahmini yapabilmeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.

20190527_184747.jpg
cinsiyet nedir acaba lütfen yardımcı olur musunuz uçakta olsa bir tahmin

Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar, Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini var tabiki NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET başlıklı konumuzdan resimleri nasıl atacağınız ifade edilmiştir. Hemen konuda aşağıda yer alan özellikle cinsiyet belirlemede olması gereken çıkıntıların çıktısının olması gerekiyor. Bu resimlerin büyüğü var ise gönderin bize ya da linkini verdiğimiz konuya bakarak kendiniz de tahminde bulunabilirsiniz.

Minnakkkkkk

Yeni Üye
Üye
Selamlar, Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini var tabiki NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET başlıklı konumuzdan resimleri nasıl atacağınız ifade edilmiştir. Hemen konuda aşağıda yer alan özellikle cinsiyet belirlemede olması gereken çıkıntıların çıktısının olması gerekiyor. Bu resimlerin büyüğü var ise gönderin bize ya da linkini verdiğimiz konuya bakarak kendiniz de tahminde bulunabilirsiniz.
Sadece bunlar var elimde 3 tane yani uçakta olsa tahmininiz ne olabilir biliyorum küçük gözükmüyo olabilir fakat inanın tahmiminize ihtiyacım var neye benziyor en azından doğru olmayablir şuan ki fotolardan tahmininiz farkındayım ama çatşıycam

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Net olmamakla birlikte ilgili bölgedeki çıkıntıya baktığımda kız gibi görünüyor. Rabbim hayırlısını nasip etsin. Bu tahmin yüzde yüz değildir bilginiz olsun :)

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Minnak önceki dediğimizin hala arkasındayız ama çok net foto atamıyorsunuz bilginiz olsun. Yüzde yüz de değildir yazdıklarımız :)

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bebeğiniz kesinlikle kız :)

Zerre

Hamiş Melek
Bebeğiniz kesinlikle kız :)

Bakalım Hayrlisi olsun inşallah teşekkür ederim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar siteye erişim cep telefonundan olduğundan dolayı müdahale edemiyorum ama düzeltirim kaldırdım ben o resmi canını sıkmayın siz bebeğiniz dediğimiz gibi %100 olmamakla beraber çok yüksek ihtimalle kız görünüyor hayırlara vesile olsun

Zerre

Hamiş Melek
Selamlar siteye erişim cep telefonundan olduğundan dolayı müdahale edemiyorum ama düzeltirim kaldırdım ben o resmi canını sıkmayın siz bebeğiniz dediğimiz gibi %100 olmamakla beraber çok yüksek ihtimalle kız görünüyor hayırlara vesile olsun
Teşekkür ederim nuba göre doktorda kız demişti 16 haziranda gidicem kesin belli olur inşallah