Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini

Minnakkkkkk

Yeni Üye
Üye
Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini
Ultrason sonucuna göre bebeğimin cinsiyeti bu sonuca göre cinsiyet tahmini yapabilmeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.

20190527_184747.jpg
cinsiyet nedir acaba lütfen yardımcı olur musunuz uçakta olsa bir tahmin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini var tabiki NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET başlıklı konumuzdan resimleri nasıl atacağınız ifade edilmiştir. Hemen konuda aşağıda yer alan özellikle cinsiyet belirlemede olması gereken çıkıntıların çıktısının olması gerekiyor. Bu resimlerin büyüğü var ise gönderin bize ya da linkini verdiğimiz konuya bakarak kendiniz de tahminde bulunabilirsiniz.

Selamlar, Ultrason sonucuna göre cinsiyet tahmini var tabiki NUB TEORİSİNE GÖRE CİNSİYET başlıklı konumuzdan resimleri nasıl atacağınız ifade edilmiştir. Hemen konuda aşağıda yer alan özellikle cinsiyet belirlemede olması gereken çıkıntıların çıktısının olması gerekiyor. Bu resimlerin büyüğü var ise gönderin bize ya da linkini verdiğimiz konuya bakarak kendiniz de tahminde bulunabilirsiniz.
Sadece bunlar var elimde 3 tane yani uçakta olsa tahmininiz ne olabilir biliyorum küçük gözükmüyo olabilir fakat inanın tahmiminize ihtiyacım var neye benziyor en azından doğru olmayablir şuan ki fotolardan tahmininiz farkındayım ama çatşıycam

Net olmamakla birlikte ilgili bölgedeki çıkıntıya baktığımda kız gibi görünüyor. Rabbim hayırlısını nasip etsin. Bu tahmin yüzde yüz değildir bilginiz olsun :)

Selamlar Minnak önceki dediğimizin hala arkasındayız ama çok net foto atamıyorsunuz bilginiz olsun. Yüzde yüz de değildir yazdıklarımız :)

Selamlar Minnak önceki dediğimizin hala arkasındayız ama çok net foto atamıyorsunuz bilginiz olsun. Yüzde yüz de değildir yazdıklarımız :)
Ayy cok sağolun doktor dalgamı geçti bilmiyorum ama yüzde 51 erkek dedi şaka dedi sonra pek anlayamadım acıkcası siz yüzdeye vursanız yüzde kaç kız dersiniz acaba sevgili yöneticimizzzzz

Vallahi ben uzman değilim ve Gaybı geleceği olacağı ancak Allah bilir ha illa yüzde verin diyor iseniz %52 kız diyelim :D:D

AY ya canım yöneticim valla sizle konuşmak bile iyi geliyo tahminlerinizdw başarılı olduğunuzu düşünüyorum sonuçta uzun zamandr yorumluyosunuz herkesi değilmi

Geri