Ulusoy'a Şikayet

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Ulusoy'a Şikayet
ulusoy şikayet ulusoy kart şikayet hattı şikayetler otobüs şikayetleri
Bir asker eşi arkadaşımla konuştuk, kendisi şu anda hamile. Allah izin verirse ikiz bebekleri olacak. O bir olay anlattı ve bunu herkesin bilmesini istiyor. Ben de anlatıyorum melekler.

4 aylık hamileyken Ulusoy'la bir yolculuk yapıyor arkadaşım, Ankara'ya geliyor. O sırada kanaması oluyor, ikizlere de hamile olduğu için çok korkuyor.

Ulusoy'un servisine onu orduevine bırakmasını istiyor (orduevi servis aracının yolu üstünde) adam yer yok diyor, hamileyim, kanamam var diyor. Adamdan cevap:

- Duraklar harici duramam, yasak, diğer yolculara olmaz şimdi

diyor...

Arkadaşım şok oluyor, eşi yanında değil, gecenin bir saati, hamile, kanaması var, ve yardımcı olmuyorlar. "bir taksi bile çağırmadılar bana" dedi arkadaşım sesi titreyerek.

Gerçi şirkete yazacak bunu ama benim de anlatmamı istedi. O yazıda aracın plakasını, olayın tarihini, saatini falan hepsini yazacak.

Bir taksi zar zor buluyor ve orduevine gidiyor sonra. (Bu arada bebekler iyi şimdi 20 haftalık hamile :) )

O kadar üzülmüş ki, ben de çok üzüldüm...

Başka bir firmanın yolcusu olsa insan yardım eder ya....

Ce: Ulusoy'a Şikayet

ewet katılıyorum bnde ulusoydan müzdarip bi insan olarak anlatmak istiyorum yeni hamileyim ve tam blli bile değil aslında merzifondaki hava binbaşı ve aynı zmnda da merzifon hava hastanesnnbaşhekimi bni dış gebelik die kendi memleketim adanaya gitmemi söledi bnde ulusoyu tercih ettim etmez olaydım bn cam kenarı istdim ve aynı bileti başka bi bayana satmışlar bni rezil ettiler otobüsün içinde eşimde onları rezil rüsva etti ama hakettiler yolculuğum berbat geçti tam 12 saaat ve o kadar da riskliydi ki ama şükür allah bişey olmadı adana sağsalim vardığımda ilk işim ulusoy yetkililerini armaktı ve aradım durumu söledim sonra onlarda bana %20 her binişimde indirim sağlıyacak bi kart yolladılar bnde yırttım attım bidaha tercih edermiyim hiç öle yani insanlık ölmüş anlıyacağınız bide adı var die aynı mesafeye daha fazla para almasını biliyolar ama hizmet yok bn neyleyim

ALLAHLARINDAN BULSUNLAR EMI INSAN MI BUNLAR HEMDE HAMILE YA OLURMU BO:nono:YLE SEY

aaa bunlar nasıl insan ya hamile bi kadın asker eşi eşi yanında değil ve rahatsız ona yardım etmiyolar nasıl vicdan varmış bunlarda şidettle kınıyorum ulusoy şirketini:nono::nono::nono::nono:

İnsanlık nereye gidiyor?

Özümüzü yitiriyoruz malesef :tsk:

inan söyleyecek bir şey bulamıyorum okadar kızgınımki yazık değilmi kadıncağız durumunu apaçık anlatmış.yazık ya ne vicdansızlar var bu insanları kınıyorum

ulusot turkıyenın en buyuk fırmasıdır ve kesınlıkle boyle bısey yapmazlar.akralamk ıcın boyle ucuz bahaneler uydurmayın lutfen sızlere hıc yakısmıyor.bırakın ulusoyu hıcbır ınsanoglu boyle bısey yapmaz ınsanda vıcdan duygusu vardır sızde olmayan bısey

Nakah1986

iyi güzel demisinizde, öyle bir yazmissinizki, sanki sütten cikmis ak kasIklar...

Okadar olay oluyor Türkiyede, dikkatinizi cekerim, anne evladini öldürüyor, adam sevgilisini kesiyor, baba kizina tecavüz ediyor......

Tüm bunlar olan bir memleketti siz kalkmis , bu saydiklarimin yani sira basit kalan birseyi , hayir olamaz diyor, insanliga sigmaz diyorsunuz...

Reklaminda bir adabi var degilmi ?!

ulusoy çok kuralcı

21 kasımda izmir ist arası seyahat yaptım su bardakları rakı kokuyordu amonyak kokusu olduğunu söylediler cep telefonu yoktu çalışandan ailemi çaldırmak için telefonunu istedin şirket politikası veremeyiz dediler şöför cep telefonu ile konuşuyordu

Geri