ünlü ateistler,ünlü ateist türkler ve yabancılar

İnsanları şu bu diye ayırmam. Herkesin inancına saygı duyar kendi inancımada saygı beklerim. Herkes istediğine inanabilir. Şu verdiğiniz listede dikkatimi vahe kılıçarslan çekti. Bir programda bismillah çektiğine şahit olmuştum. Kemal dervis, rahşan ecevit ve doğa rutkaya da şaşırdım .

4. Sayfada biri yazmis hepimix kardesiz diye. Rabbimiz demiyormu bana dusman olana sizde dusman olun diye. Allahi bilmeyen kardesimix degildir OKADAR.
Reis Allah öyle bir şey dememiş . Doğrusu Müslüman; Allah Dostlarını Düşman, Düşmanlarını Dost Edinmez dir. Kardeş olursun olmazsın sen bilirsin ama saygı duymak zorundasın. Herkes aynı dine ( islama) sahip olasaydı ve bu inancın gerekliliklerini yerine getirseydi cennet ve cehennem olmazdı. Ben muahafazakar biriyim . Ataist, süryani ve ermeni arkadaşlarım var. Deist kuzenlerim var. İnandığım dine ve Allaha saygısızlıkları yok. Ama biz müslümanlar farklı inançlara sahip olanları hemen yargılıyoruz dışlıyoruz. Yapmayın Allah aşkına Allahın işine karışmayın. Bırakında insanlar dilediğine inansın. Ha müslüman olarak sana burada düşen görev dinine davet etmektir. Yargılamak sizin haddiniz değildir. Hesapları gören Allahtır.

Geri