ünlü oyuncuya hapis istemi:(

ünlü oyuncuya hapis istemi:(
Ünlü televizyoncuya 7 yıl hapis istemi
aaaa hayat bu ne getireceği belli olmuyor görüyomusunuz Melekler..
Atv'de yayınlanan 'Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı için, 7 yıl hapis istendi.

Doğalgaz zehirlenmesinden ölen Bünyamin Maraşlı'nın eşi Hande Maraşlı kendisini kocasının ölümünden sorumlu tuttuğunu iddia ettiği Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'dan şikâyetçi oldu.
Savcılık soruşturması sonunda Anlı'ya Hande Maraşlı hakkında suçlayıcı yayınlara yer verdiği gerekçesiyle dava açıldı.
Program sorumlusu Taner Ercan ve Müge Anlı için programa konuk olan ölenin annesi ve dayısı hakkında "yayın yoluyla iftira, adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs" suçlarından 1.5 yıldan 7 yıla kadar hapis istendi

:(:(:( üzüldüm :cry:hem hayatını kaybeden hemde müge için..

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
vaaaa hiç olmamış kadıncağız herkesin derdine koşuyo bide

ي

يeKe®îм

Forum Okuru
Ceza almayacakmış ortada cezalık birşey yokmuş...

Facesinde öle diyordular.

Ben sabah kuşağı programlarından nefret ederim.

Ama bu kadın boş iş yapmıyor,ve fikir duruş düşünce mükemmel bir kadın..

Kayınvalidem devamlı izler,bende ara ara bakarım..

Bu kişiyi ne devlet nede tv kaybetmek ister polisinde yeri gelince işini kolaylaştırıyor.

ي

يeKe®îм

Forum Okuru
Ceza almayacakmış ortada cezalık birşey yokmuş...

Facesinde öle diyordular.

Ben sabah kuşağı programlarından nefret ederim.

Ama bu kadın boş iş yapmıyor,ve fikir duruş düşünce mükemmel bir kadın..

Kayınvalidem devamlı izler,bende ara ara bakarım..

Bu kişiyi ne devlet nede tv kaybetmek ister polisinde yeri gelince işini kolaylaştırıyor.

S

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
ya hakkaten bu kadın ciddi işler peşinde ve saçma sapan şeylerle uğraşmıyor.Ama takdir edersniz ki burası TÜRKİYE ülkem için canım feda ama maalesef ki iyilerin kıymetini bilmiyorz ya da pek adeletli davranmıyoruz.Cineyet işleyen adamların elini kolunu sallayark gezmesinden tutun,açlktan ekmek çalan adamın hapis yatması gibi...Neyse ben susayım.Paylaşm için saol tatlm

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
katılıyorum boş bir iş yapmıyor daha önce inandı birine katili annesi çıktı böyle olmasın diye didk didik aramak zorundalar polisler bile ilk olarak en yakından baslar bence bosuna triplere grmesin kmse :D