unutamadım

• Konbuyu başlatan ross
deria

deria

Yeni Üye
Üye
merak ettim o da seni takip ediyor mu ???

TaTLı_CaDı

TaTLı_CaDı

Yeni Üye
Üye
size ne diyebilirimki ask iste bu unutmak cok zor kendını baska seylere ver kafanı dagıt arkadasım:(

sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
canımmm unutmak istemediğin için unutamıyosun seni aldatan birinin nesini merak edyosun önce kafanda bitir ve onu takip etmeyi bırak o seni haketmedi aldattı ve sen onu unutmalısın yazık o 6 yılına bence sana tavsiym önce aklında sonra yüreğinde bitir bitiyo unutuluyo önemeli olan istemekte

hüzün meleği 26

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
sewdiğin için unutamıyor diilsin bence sewmiyorsun

Y

yagmur33

Yeni Üye
Üye
seven unutmaz.. ama faceye suraya buraya girip tekip edikce dahada aci cekeceksin birak bunlari..ÜZÜLDÜM AMA ADINA COK ZORDUR .bide kendine baski yapma unutacam diye öyle yaptikca dahda baglanirsin zamana birak insallah gececekdir..ama gercekden sevmissin canim keske öyle olmasaydi ...(aldatmasaydi)

*Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
En iyisini yapmışın canım bence daldan dala konan insanla bir gelecegin olamaz :S

K

karen24

Yeni Üye
Üye
Ay kız sen sevgilini aldattı diye af etmemişsin bence güzelde etmişsin bırakmakla bir defa aldadat yine aldatır kız ben sözlümden ayrıldım 2 ay önce beni aldatı diye bir başka kızla yakaladım uygunsuz bir şekilde anında bitti bütün duygular gidiyor zaten kendiliğinden .
İnan değmiyor başka birşey değil aldatma bu bencede kafanda önce bitir herşey beyinde başlar beyinde biter yeterki saplantı olmasın eğer öyleyse canım bence sen bir psikiyatriste git,çok faydası olacaktır sana.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Gerçekten seversen unutmak zor olabilir ama imkansız değildir. Zaman en iyi ilaçtır. O olmazsa ölürüm dediğinizle bir gün yollrınız ayrıldığın da fark ediyorsunuzki mis gibi yaşıyorsunuz.Ve mutlaka o kişinin yeri doluyor. Sizin ki biraz saplantı haline gelmiş. İnşallah unutmuşsunuzdur.