üstümüzde kıyafetlerle sürtündük hamile olabilir miyim ?

T

Tesla

Forum Okuru
üstümüzde kıyafetlerle sürtündük hamile olabilir miyim ?
İyi günler. Şubat ayının 11 inde erkek arkadaşımla üzerimizde kıyafetlerimiz varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık sonrasında erkek arkadaşımda boşalma gerçekleşti ve spermleri elime bulaştı. Peçeteyle sildim sonrasında lavaboya gidip 1-2 defa sabunla yıkadım ellerimi. Daha sonrasında vajina böylegesini yıkadım. 13 ünde adet gördüm normal zamanından 2 gün sonra gerçekleşti kanamam. Adet mi üstüne görme mi bilmiyorum. Hamile olmaktan korkuyorum. Bir kaç gündür mide bulantısı kokulara hassasiyet yaşıyorum sık sık idrara çıkıyorum ve iştahsızlık var bugünde şiddetli bel ağrısıyla uyandım hala da devam ediyor. Hamilelik belirtilerine baktım hepsi var üzerimde. Acaba hamilelik söz konusudur mu? Lütfen yardımcı olun

Merhabalar,

Psikolojik olarak etkilenmiş görünüyorsunuz. Ne güzel diyorsunuz işte adet oldum ellerimi yıkadım her yeri yıkadım diye ve üstüne üstlük adet te olmuşsunuz. Korkulacak birşey yok tamamen psikolojik olarak bu belirtileri kendinizde yaşıyor ve var olduğunu zannediyorsunuz. Hamile değilsiniz, yaşadığınız da üstüne görme değil merak etmeyin.

Çok fazla bu durumu düşünüyor iseniz kandan gebelik testi de yaptırabilirsiniz. Belirttiğiniz belirtiler hamilelik ile uyuşsa da yalancı belirtiler alıyorsunuz emin olun.

Geri