üstüne adet gören var mı?

cey82

Yeni Üye
Üye
üstüne adet gören var mı?
üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar
Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım

:utan:Sey, ùstùne adet ne diye sorarsam, çokmu cahil görünürüm.

Yok görünmezsin ...:) üstüne görmek hamile oldugun halde adet görmeye denilir cnm.

Cey...farkli oluyo bazi kadinlar normal herzamanki gibi adetini oluyo benimki 1 gün geldi gitti..öyle yani

tuz cnm hamıle oldugun halde bıle adet olanlar var ama nasıl ne sekılde onu merak ettm

Öncelikle tebrik ediyorum.

Bende öyle bir$ey olmamisti ama bazI bayanlarda oluyormus sanIrIm. Yanliz nasil oldugunu bilmiyorum.

Ama bu konuyu doktorunuzla görüsseniz daha saglikli olmazmi acaba?

SevgiyLe @->>------

canım arkadaşım üstüne görmüştü normal reglden farklı zamanda oluyo reglin 5 günse o 2-3 gün sürüyo ve daha çok lekelenme şeklinde oluyo buda bebeğin yerleşme kanıyla aynı şey oluyor umarım hamişsindir :)

Bende üzerine görmüştüm, ama benimki normale çok yakındı, sadece birazcık kısa sürdü hepsi o, yanis normalde 5gün falan sürer, o zaman 4. gün 1-2 damla gelip bitmişti, o yüzden hiç anlamadım, normal adet oldum sanmıştım, aradan 15 gün kadar geçtikten sonra gece aşırı bir mide bulantısı çekip uyayamış, şüphelenip test yapmıştım pozitif çıkmıştı ve ertesi günde kanda çıkmıştı....

Geri