Üstüne görme olup olmadığı nasıl anlaşılır kızlar yardım

Katipebru

Yeni Üye
Üye
Üstüne görme olup olmadığı nasıl anlaşılır kızlar yardım
Merhaba ya kızlar acil bişey sormam lazım hamile olmak istemiyorum çünkü su an zamanı değil ocakta üstüne görme yasayabilirim diye korkup test yapmıştım adetten sonra negatifti ama kahverengi akintilar beni endişelendiriyor ocaktan bu yana kahverengi akintilarim oluyor adet öncesi. 3 gün önce eşimle ilişki yaşadık korunmadik adetime daha normalde 10 gün var ama kahverengi akıntı geldi bugün ve endişeleniyorum hamile olabilirmiyim acaba 3 gunde hamile kalinirmi? ??

Selamlar Katipebru, 3 günde hamile kalınır fakat testi ocakta yapmışsınız sonrasında adet öncesinden 3 gün önce eşinizle ilişki yaşamışsınız buna göre hamileliğiniz biraz zor yani kalamazsınız. Fakat siz yi ne de tarih olarak verir misiniz. En son ne zaman oldunuz. Şubatta olmadınız mı ne zaman oldunuz şubatta mart ayının kaçında adet olacaktınız kaç gün önce birliktelik yaşadınız vs vs net şeyler yazarsanız daha net cevaplar verebiliriz.

Şimdi şöyle ilk ocakta oldu regldan önce akıntı oldu ama ben suphelendim yinede test yaptım olumsuzdu neyse şubatta ben yine regl gördüm fakat öncesinde yine akıntı oldu bu ayın 4ünde birlikte olduk ve adetime daha 10 gün var ve bugün akintim oldu yarın sabah test yapicam fakat su an düşünmekten kafayı yicem

Selamlar şimdi durum daha da netleşti şimdi adetinize on gün kala birlikte oldunuz hamile olabilir miyim diye soruyorsunuz. Muhtemelen düşük bir ihtimal olsa bile hamile olabilirsiniz. Tarihlere baktığımızda normal ovülasyon ( yumurtlama ) tarihi ile örtüşüyor gibi. Test yapmadan da net olarak birşeyler söylemek tabiki mümkün değil.

Saygılar.

Merhaba ya kızlar acil bişey sormam lazım hamile olmak istemiyorum çünkü su an zamanı değil ocakta üstüne görme yasayabilirim diye korkup test yapmıştım adetten sonra negatifti ama kahverengi akintilar beni endişelendiriyor ocaktan bu yana kahverengi akintilarim oluyor adet öncesi. 3 gün önce eşimle ilişki yaşadık korunmadik adetime daha normalde 10 gün var ama kahverengi akıntı geldi bugün ve endişeleniyorum hamile olabilirmiyim acaba 3 gunde hamile kalinirmi? ??

Merhaba , Her olgu gebelik kaynaklı değildir . Kaldıki test yapmışsınız sonuç negatif. Lekelenmeleriniz sıklıkla gerçekleşiyorsa , jinekoloğa görünüp muayene olun. Ara lekelenmeler sebepsiz olmuyor. Hormonal dengesizlik,stres,rahim kaynaklı bir sorun , kist, miyom,rahimde yara gibi nedenler lekelenmeye sebep olabiliyor.

Geri