UYKU Apnesi için snorefiks çene bandı kullananlar

yazanlarda cevaplayanlarda aynı kişiler oyuna gelmeyin koca bir yalan. iade edecek kimseyi bulamıyacaksınız

Selamlar, aynı kişi değiller ben aldım ama malesef beğenmedim. Kullanamıyorum Kafada uyuşma ve çeneyi sıkıştırdığında inanılmaz rahatsız edici birşey malesef. Uzun zamandır yazayım diyorum bir türlü aklıma gelmiyordu. Bu attığınız yorumla bende bir iki bişey yazayım dedim. Ben aldım ve kullandım memnun değilim tavsiye etmiyorum.

Zaten sonuçları buraya yazacağımı söylemiştim. Bu arada yazdım işte :D:D kullanmıyorum artık horultuya devam :D

Kesinlikle hiçbir işe yaramıyor arkadaşlar ürünü aldıktan sonrada kimseye ulasamiyorsunuz 100 tl için insanların sağlığı ile oynayan şerefsizler bunlar gidin kbb doktoruna damak kısmına lazerle işlem yapılıyor sarkık olan küçük dil yukarı doğru çekiliyor. Nefes alımı düzeliyor paranızı en önemlisi sağlığınızı kaptirmayin

Ben zaten almıştım ve konudan yazmıştım bu vesile ile bir kez daha yazayım. Bende kullandım ama malesef hiç bir sonuç alamadım. Bu dediğiniz tam olarak nedir nası işlem yapıyorlar hangi hastaneden yaptırdınız gerçekten bu cerrahi operasyon horlamanızı kesti mi ? Konuyu okuyunca bana döner misiniz konuya yazar mısınız lütfen ?

Bende bu urunu kullandım.Nerdeyse amelıyat oluyordum. Gayet rahatim demekki herkezde işe yaramiyor

Peki siz nasıl kurtuldunuz Mustafa Bey, ameliyat mı oldunuz. Bende de işe yaramadı bu horlamadan nasıl kurtuldunuz anlatabilir misiniz ?

Olumlu görüş bildiren kişiler kesinlikle kurgu. Yani yanıltıcı ve aldatıcı konuşuyorlar.

Hayır hayır bu ürünle ilgili hiç bi olumlu yön yok en azından ben kullandım kesinlikle işe yaramadığını söyleyebilirim :) Boşuna para tuzağı işte Burası Türkiye kandırabildikleri kadarını kandırırlar yüklerini tutarlar xsnor diye başka bi marka ile bi daha kandırırlar olay bu :) Taaa ki bi haber kanalında çıkana kadar hal bu :)

Meraba kızlar tecrübemi yazayım. ben bu snorefiks mikro cpap burun aparatını aldığım ilk gece kullanmaya başladım. Bütün gece burnumdaydı ve en ufak bir rahatsızlık vermedi. Normalde kendi horlama sesime uyanırdım ama snorefiks burun aparatıyla sabaha kadar mışıl mışıl uyuyorm 1 haftadır kullanıyrm ve sonsuza kadar da kullanmayı planlıyorum. Horlayıpda rahat uyuamayanlara tavsşyemdir.

Geri