UYKU Apnesi için snorefiks çene bandı kullananlar

Bahsettiğiniz çene bandından kullanmadım yeni çıkmış bu snorefiksin mikro cpap burun aparatı ufacık bişey ama çok işe yarıyor. Çene bandını yanında hediye gönderdiler. bu kullandığım aparat burnunda var mı yok mu hiç anlamıosun o kadar rahat.

Ekli dosyalar

• aparat.jpg
    aparat.jpg
    143,8 KB · Görüntüleme: 676
snorefiks ürünü hakkında neden olumsuz yorum yapılmış anlamadım bende işe yaradı eşim horultumdan uyuyamıyordu bu ürün sayesinde horlamalarım kesildi ve uykudan hiç uyanmadım eskiden kesik kesik yatıyordum

Kullanıcı adınıza bile snorefiks yazmanızdan firma ile dirsek temasınızın olduğu ortada. Bu ürünü ben satın aldım iki tane gönderdiler çenemi uyuşturmasınımı söyleyim rahatsızlığını mı işe yaramadığını mı ? Her halukarda işe yaramadı kardeşim. Böyle çığırtkanlık yapmayın yalakalık ve yanlış bilgi de vermeyin. Beş para etmez işe yaramıyor. Gidin başka sitelerdeki yorumlarına da bakın isterseniz sonra gelin yazın buraya.

Snorefiks mikro cpap burun aparatı aldım kullandım okadar memnun kaldım ki komşuöuzunda aynı sıkıntısı vardı onada aldık

Snorefiks burun aparatını bi arkadaşım sayesinde geçen hafta satın almıştım. Övdüğü kadar varmış. İlk geceden bu güne kadar pamuk gibi uyuyorum ve en önemlisi horlama sorunum kalmadı.

Canım benim eşimdede uyku apnesi vardı. BU ürünü araştırdık acaba gerçekten işe yarıyomu dedik.Aman çok para değil denemekten ne çıkar diyerek aldık. Eşimin horlaması kesildi ve mışıl mışıl uyuyor.İnanırmısın eşim horlarken içeri sanki traktör girmiş gibi bir hisse kapılıyodum. Şimdi oda rahat bende rahat deliksiz uyku çekiyoruz.. Uyku apnesi çeken herkese snorefiks kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum
yalancıyı ..mi? milleti kandırmayın artık, yeter!

horlama ve uyku apnesi şikayetimi gidermek için yeni birşeyler denemek için arayıştaydım. Şaşırtıcı bir şekilde 1.500 tllik cpap makinamı rafa kaldırdım! Çğnkü artık ona gerek kalmadı. apne makinasına başlamadan öncede 2 kere burnumdan ameliyat olmuştum. Şimdi Snorefiks burun aparatı kullanıyrum. Uykuda tıkanıp gecenin yarısı uynamıyorum ve en iyisi horlamıyorum.İnanılmaz!

horlama ve uyku apnesi şikayetimi gidermek için yeni birşeyler denemek için arayıştaydım. Şaşırtıcı bir şekilde 1.500 tllik cpap makinamı rafa kaldırdım! Çğnkü artık ona gerek kalmadı. apne makinasına başlamadan öncede 2 kere burnumdan ameliyat olmuştum. Şimdi Snorefiks burun aparatı kullanıyrum. Uykuda tıkanıp gecenin yarısı uynamıyorum ve en iyisi horlamıyorum.İnanılmaz!

Vallahi Sevgili Orhan, Bende kullandım ama zaman ve para kyabından başka birşey değil. Ben iki tane aldım şu bir al bir bedava şeyinden. Pek memnun kalmadım benim horlamayı kesinlikle kesmedi. Sana mı iyi geldi yok sa saten firma mı senin bilemiyorum. Ama bana göre kesinlikle işe yaramıyor zaman kaybı :)

apne için bunlardan kullanmayın. horlamanın sebebi ağzını açmak, onun sebebi de yeterince nefes alamamak. eğer ağzınızı kapatırsanız daha da az nefes alırsınız ve tehlikeli şeyler olabilir. bir uyku merkezine gidin, tedaviye başlayın. devlet hastanelerinde de var. sorun sadece horlama olmayabilir. apne pıhtı atmasına veya kalp krizine sebep olabilir.
eğer böyle bir şey işinize yarayacaksa bile bunu doktorun önermesi gerekir. kendi başınıza kullanırsanız oksijen saturasyonunuz düşebilir.

Geri