Üzerinden Boxeri çamaşırı vardı hamile kalır mıyım

Nohinq053

Yeni Üye
Üye
Üzerinden Boxeri çamaşırı vardı hamile kalır mıyım
16 yaşındayım. 18 yaşında 3 aydır bir sevgilim var. 24 aralık yani pazar günü birlikte yattık çıplak bir şekilde. fakat onun boxeri vardı sadece. o tamamen soyunuk değildi. tam olarak bi ilişkimiz olmadı fakat anal ilişki yaşadık. sadece 2-3 dakika. ben elimi vajinamın üstüne kapatmıştım. içime boşalmadı. anal ilişkiden sonra karnıma boşaldı. içime hiç boşalmadı yani hissetmedim. bi temasta olmadı. ama yine de çok korkuyoruz hamile kalmamdan. tam bir ilişki yaşanmadı sadece anal ilişki ama onda da içime boşalmadı. anal ilişkiden çıktıktan sonra direk dışarı boşaldı. içeri boşalmadı. sonra da peçeteyle sildik zaten.
bu arada adet takvimi uygulamasına baktım. birlikte yattığımız gün benim doğurganlık seviyem zayıfmış. hala da zayıf. adet olmama 8 gün var. haftaya çarşamba adet olmam gerekiyo. sizce kötü bişey olur mu ?

çok korkuyoruz lütfen yardımcı olun. Dün saat 5 te kısır yemiştim. 8e kadar uyuyup kalkinca da kısır yemiştim. Dün hiç akşam yemeği ve sulu yemek yememiştim. Dun yatmadan karnim agrimaya basladi bugun de karnimda gaz sıkışması oldu. Az önce doğru düzgün çorba yedim. Geçer dimi. Bunun hamilelikle ilgisi yoktur dimi. Sevgilim cok tedirgin sormak istedim. Cevaplarsaniz cok teşekkür ederim. Bugun okulda ogle arasinda da kısır yemistim bunu da belirtiyim. Yani 24 saat boyunca yemek yemedim sadece kısır yedim. Karnım biraz rahatsız sizce sebebi ne olabilir ?

Selamlar, Meraklanacak birşey yok yaşın küçük ve bu tür bir şekilde hamilelik kesinlikle olamaz. Hele analdan asla olmaz rahat olabilirsin. Yaşadığını zanettiğin her şey tamamen psikolojik korkmanı gerektirecek birşey yok. Bu belirtileri sen hissediyorsun. bunun yemekle şunu bunu yemeyle pek alakası yok. Dolayısı ile hamile kalma ihtimalin yok. Anal yolla hamile kalınması mümkün değil. Kadınlarda üreme organı orası değil. Kafandaki herşeyi at ve rahatla asla hamile değilsin. Korkma !

Selamlar, Gaz sıkışması her türlü karın ağrısına tabiki neden olur. Hatta hayattan bezdirir. özellikle ishal gibi bir durum vs söz konusu ise çok daha şiddetli ağrılar olur. Sana belirttiğim gibi, bu tür ağrıların hamilelikle uzaktan yakından alakası yok. Kesinlikle hamile vs değilsin bilgin olsun. Sevgiler.

Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Verdiğiniz bilgilere göre vajinaya sperm teması olmadıysa gebe kalmazsınız. Kuşkunuzu endişenizi gidermek adına test yapın .

Geri