Uzun Çizmeler hangi kıyafetler ile kombinlenmeli?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Uzun Çizmeler hangi kıyafetler ile kombinlenmeli?
kombin önerileri, kombin, uzun çizme modelleri, uzun çizme kombinleri ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile birlikte artık çizmeler kaldırıldıkları yerden yavaş yavaş çıkarak günlük ve özel günler de bayanların ayakkabı tercihleri arasın da yer almaya başladı.

2017/2018 çizme modasın da neler var konumuza göz atarak yeni sezonun çizme modelleri hakkın da fikir edinebilirsiniz.

Uzun çizme modelleri birçok bayan tarafından sevilerek kullanılıyor. Süet çizme modelleri, deri çizme modelleri, nubuk çizme modellerinin yanısıra suni deriden imal edilmiş çizme modelleri farklı kombinler ile kıyafetleri tamamlıyor.

Uzun çizme modellerini nasıl kombinlemeliyim diye merak ediyorsanız sizlere bazı önerilerimiz olacak;)

Uzun çizmeler en çok mini, midi elbise modelleri, şort modelleri, mini etek modelleri ile çok uyumlu bir kombin oluşturuyor. Bunun yanın da pantolon ile tercih etmek isterseniz kesinlikle bol kesim bir pantolonu çizmenin içine sıkıştırmaya kalkmayın çünkü oldukça çirkin bir görüntü oluşturur. Tayt pantolon modelleri ile dar kesim skinny jean pantolon modelleri uzun çizmeler ile uyumlu bir kombin oluşturacaktır.

Fikir olması açısından sizlere görsel olarak da örnekleri paylaşıyoruz. Bu sayede yeni sezonun uzun çizme modelleri ile birlikte uzun çizme kombinleri hakkın da bilgi sahibi olabilirsiniz.

14-rihanna.JPG
55eb4fe8f018fbb8f8b925d9.JPG
3360337_bbb1z6.JPG
blake-lively-lucky-photoshoot(1)__oPt.JPG
bordo-süet-uzun-çizme-kombini-2015-16.JPG
diz-boyu-siyah-cizme-ile-mini-elbise-ve-bere-kombini.JPG
dizustu-cizme-bot-2015-sonbahar-kis-moda-stil-mkl.JPG
dizustu-cizmeleri-nasil-giyinmeli-moda-3.JPG
over-the-knee-boots-collegefashiondotnet.JPG
siyah-tayt-ile-uzun-cizme-kombinleri-2015.JPG
static1.squarespace.JPG

uzun çizme modellerini ben en çok taytlarımla konbinliyorum ve gerçektende tayt pantolona uzun çizme bana göre çok yakışıyor bunun harici diz üstü bir elbise giydiğimde uzun çizmeyi tercih ediyorum topuklu çok fazla sevmediğim ve rahat etmediğim için düz topuklu çizmeleri daha çok kullanışlı buluyorum günlük ve gece gezmelerinde uzun çizmeler ile kombinlenecek çok fazla alternatif seçenek var kış aylarının vazgeçilmezi bana göre çizme ve bot modelleri:)

Geri