Vajinadan gaz çıkması ( hava gelmesi )

M

mrklmlkht

Forum Okuru
Vajinadan gaz çıkması ( hava gelmesi )
Vajinadan gaz çıkması yani hava gelmesi normal mi kızlar ben 3 aydır evliyim ilişki sonrasında penis çıktıktan sonra pırt pırt ses geliyor vallahi billahi utanıyorum artık bu neden oluyor birisi beni aydınlatabilir mi ne yapmam gerekiyor üzülüyorum eşimede söyledim utanıyorum dedim bilmiyorum dedi....

Selamlar, bu durum yani vajinadan makattan gelir gibi gaz gelmesi durumu genelde ilişki esnasında ya da hemen sonrasında yaşanır bu çoğu kadında böyledir unatınalacak bir durum kesinlikle yoktur. Bu gayet doğal ve normal bir durumdur. Bunun çeşitli nedenleri olabilir ama en belirgin ve bariz özelliği ilişki esnasında penis tarafından vajinanızın içine doğru ilk girişte hava sıkışmasından dolayı olur. Sıkıntı yapmayın lütfen. Bu durum özellikle doğumdan sonra da daha fazla artabilir. zira vajinal genişlemeden dolayı gaz ilişki ile birlikte fazlalaşacaktır.

Vajinadan ilişki esnasında hava ya da gaz gelmesinin tedavisi var mı ? Tabiki hayır bunun tedavi edilecek bir yanı yok. Bakire kişilerde bile bu durum olabilir sıkıntı yapılacak bir şey yok zaman içerisinde alışkanlık ile bu durum gececektir. Sevgiler.

Cinsel ilişkinin büyüsünü bozan bir fenomen vajina kükremesi hahahaah ilk bu hadiseyi yaşadığımda aha prezervatif patladı diye düşünmüştüm meğer minör fortlamasıymış normal kız normal korkma her kadının vajinası bir gün osuracaktır pardon gaz çıkaracaktır vajeni geniş dar olsun farketmiyor herkesin başına gelebilir.

Geri