Vajinal akıntı hamilelik belirtisimi?

Verdiğiniz bilgilere göre septomlarınız enfeksiyon bulgusu taşıyor , mutlaka en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün. Yapılacak muayene ve tetkitlerle durumunuz teşhis edilerek uygun tedavi uygulanır.

Adetime 2 hafta var ve sut kesi gibi akintim oluyo 2 senelik evliyim bebek istiyoruz acaba hamilemiyim

adetime 2 gün kala pembe bir lekelenme geldi o an sol kasığımda ağrı oldu adet olacağımı sandım olmadım yeni evliyim hamile olabilirmiyim ne zman test yapabilirim

Verdiğiniz bilgilere göre gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olabilir , yani gebe olabilirsiniz. Bugün yada , İki gün sonra hcg testi yapın gebe olup olmadığınızı öğrenirsiniz. Hcg sonucunu bizimle paylaşırsanız sonuca göre gebe olup olmadığınız hakkında bilgi veririz.

5 gündür vajinal akıntım çok sarı geliyor kaşıntım var kasıklarım ağrıyor idrarımı yaparkende yanmam var geçen ay ilişkiye girmiştim ama adet oldum yinede hamile olma ihtimalim varmıdır

Daha önce şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Verdiğiniz bilgilere göre enfeksiyonunuz olabilir, tedavi edilmezse sıkıntı yaratabilir. Bu nedenle en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün..

34 gün önce ilişkiye girdim 7 süren adetim oldu bu ay yeşil kokulu kaşıntılı akıntım var içim geçiyor kaşıntıdan acaba nedeni nedir

Verdiğiniz bilgilere göre septomlarınız enfeksiyon bulgusu taşıyor tabi teşhis için hekime görünmekte fayda var. Vajinal anfeksiyonlar tedavi edilmezse üreme sisteminizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle en kısa zamanda teşhis ve tedavi için bir kadın doğum uzmanına görünün.

9 gün önce bir ilişkim oldu ilişkide ve ilişkiden sonra lekelenme geldi iki gündürde idrar yollarımda yanma var idrarımı zor yapıyorum yeşil zeytin renginde akıntımda var acaba hamilemiyim

Geri