Vajinal akıntı yaşayanlar bu hamilelik belirtisi mi

B

Bahaaarrr

Forum Okuru
Vajinal akıntı yaşayanlar bu hamilelik belirtisi mi
Merhaba adetime 1 hafta var dün gece lavaboya gittiğimde ilk defa çok ve aşırı yumurta akı renginde yapışkan akıntim vardı ve bugünde süt rengine dönmüş ve sıvı ama çok değil kasıkta ağrı var hafif hafif gelip gidiyor baş ağrım var nedendir acaba 2 yıldır da çocuğum olmuyor belirti olabilirmi ilk defa bu kadar akıntim olduğu için tuhafima gitti

Selamlar, Hamilelik yani gebelik belirtileri arasında vajinal sıvının artması da var. Gebelik tabiki olabilir. En son ne zaman adet oldunuz adetinize ne kadar süre var ?

İlgim
Selamlar, Hamilelik yani gebelik belirtileri arasında vajinal sıvının artması da var. Gebelik tabiki olabilir. En son ne zaman adet oldunuz adetinize ne kadar süre var ?
İlgimi çeken ayıptır söylemesi kusura bakmayın akıntının avuç içi dolusu kadar olmasıydı abdest alırken farkettim

En son adet tarihinin 13 Nisan şu anki adetine 7 gün var yaklaşık

Yani bu kadar fazlayı ilk kez duyuyorum biraz daha bekleyin olur mu ? Adetiniz geçer ise tedbiren gebelik testi yapmanız yerinde olacaktır. Sevgiler... Not: Bu kadar erken yani 7 gün varken lütfen test yapmayın sonuç alamazsınız alsanız de yüzde yüz değildir sonuç bilginiz olsun.

Yani bu kadar fazlayı ilk kez duyuyorum biraz daha bekleyin olur mu ? Adetiniz geçer ise tedbiren gebelik testi yapmanız yerinde olacaktır. Sevgiler... Not: Bu kadar erken yani 7 gün varken lütfen test yapmayın sonuç alamazsınız alsanız de yüzde yüz değildir sonuç bilginiz olsun.
Ne olur sizde dua edin çok istiyorum artık ruyalarima giriyor bebeğimi dogurdugumu emzirdigimi görüyorum ve rüyamda hıçkıra hıçkıra ağladım geçen gün bu bir rüya dedim ve yakinlarim hayır rüya değil gerçek dediler bana hala etkisindeyim evde yalnız çok bunalıyorum çok dua ediyorum Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ne olur sizde dua edin çok istiyorum artık ruyalarima giriyor bebeğimi dogurdugumu emzirdigimi görüyorum ve rüyamda hıçkıra hıçkıra ağladım geçen gün bu bir rüya dedim ve yakinlarim hayır rüya değil gerçek dediler bana hala etkisindeyim evde yalnız çok bunalıyorum çok dua ediyorum Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amin inşallah hamilesindir seninle aynı duyguları yaşıyorum rabbim sağlıklı sıhhatli melekler nasip etsin isteyen herkese kimsenin kucağını boş bırakmasın

Geri