Vajinal mantar için elma sirkesi kullananlar var mı ?

D

dertliyimdertlibe

Forum Okuru
Vajinal mantar için elma sirkesi kullananlar var mı ?
vajinal mantara sirke kullananlar vajinal mantar için elma sirkesi nasıl kullanılır vajina sirkeli suyla yikanir mi vajinal mantar görüntüsü
vajinal mantara kesin çözüm vajinaya sirkeli su enjekte vajinal mantar ilaçları en iyi vajinal mantar ilacı

Kızlar googlede böyle arıyorum ama bir şey çıkmıyor bir tek kk da bir şey okudum ama emin olamadım dışarıdan birisinin de sirke ile ilgili konuya iyi geldiğini ve taharatlandığını yazdığını okudum acaba kızlar aranızda benim gibi mantardan müzdarip olanlar var mı bu mantar belasını ne yaptı isem geçiremedim ikili fitillerden kullandım geçiyor sonra yine başlıyor birisi Allah rızası için kullandı ise yazabilir mi ben de kullanayım mı nereden aldınız bunun doğalı yani bu elma sirkesinin evde yapılanı var sa ben yapmak isterim kullanayım mı ? Sonra başıma bir iş gelmesin ne diyorsunuz kızlar ?

vajinal mantar için elma sirkesi kullananlar nasıl sürüyorsunuz.jpg

Ben kullandım cnm kesinlikle tavsiye ederim yıllardır sürekli mantar oluyorum hayatımı kabusa çeviren bu rahatsızlık için neredeyse denemediğim kullanmadığım ilaç yada yöntem vs kalmamıştı ama ortalama her iki ayda bir mantar oluyordum bu yüzden inan evden dışarı bile çıkmak istemiyordum sonunda elma sirkesi ile vajinal mantar tedavisi olayını duydum denemekten zarar gelmez dedim dediğim gibi denemediğim şey kalmadığı için bunuda denemek istedim lavaboya yani tuvalete her girdiğimde elma sirkesi ile taharatlandım ama bunun için benim tavsiyem kesinlikle doğal elma sirkesi olmasına dikkat et birkaç kullanımdan sonra mantarın etkisinin geçtiğini farkettim acaba bu tesadüfmü diye düşündüm kullanmaya devam ettim şu an birkaç aydır mantar olmuyorum sürekli lavabonun bir köşesinde doğal elma sirkem hazır bir şekil de kesinlikle elma sirkesini mantar için öneririm ben şahsen kullandım ve kurtuldum mantar illetinden darısı sana;)

elma sirkesini bende duydum ama kullanmadım benimde bir arkadaşım sürekli mantar oluyordu hatta doktor diyabetten şüphelendi ama temiz çıktı sonra oda birinden duymuş yayla tarafına gittiğinde oradaki kadınların yaptığı doğal elma sirkesini satın alarak bu işlemi yapmış şu an çok rahatım ve hatta günlük kullanıyorum diyordu sonuçta denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum doğal ürün olduğu için hatta o arkadaşım elma sirkesi ile hem taharatlanıp hemde günde bir kez iç kısmına elma sirkesini enjekte etmiş iyice etkili olsun diye:)

Geri