vampir nasıl olunur

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
vampir nasıl olunur

VAMPİR NASIL OLUNUR VAMPİR OLMAK İSTİYORUM VAMPİR YAPAN BÜYÜLER VAR MI ?

Nasıl vampir olunur ve vampirlerin özellikleri var mı keşke vampir olsaydım. 10 yaşındayım da vampir olunabililyor mu bilgi verir misiniz banaaaaaaaaa

vampir olmak istiyorum nasıl olunur.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
tatlımm 10 yasındasın çok küçüksün daha anlaman zaman alır ve boyle yaşamamalısın filmlerden gorduklerıne inanmamalısn ben bir vampirim ama kimseyi vampire donusturmedim donusturmeyiz senden buna inanmanı beklemıyorum daha kucuksun buyu bizim zorluklarımızı anlarsın vampir olmak o kadar koolay deil bir yerde kan gorsen rezil olursun kendini oldurmek istersin ama olmayan kalbin bna izin vermez canın acır gunde 345 kez ağlarsın çok hılı olur çunku hızlıyızdır ben vampire donusturulmedi dogstan oleyim eger birisi vampir olacaksa oz ve hası olan dogustanlıkla olmalı neyse tatlımgorusuruz inşallah seni korkutmamısımdr

sen bir vanpirsen bir gece gelip beni sesiz korkutmadan acısısz bi şekilde beni vanpire dönüştürürsün

vampir olabilmeniz için vc17 virüsü gerekiyor. bu virüs vücudun her bölgesine yayıldıktan sonra vampir oluyorsunuz. tek istediğiniz sey kan oluyor. bu arada alacakaranlıkta ki gibi zannetmeyin :) edward falan :)

Vampir olduğunu kimseye söyliyemezsin bu konsey kararı yasalarada aykırı birşey
ben kimseye söylemiyorum

ben 12 yawindayim ve kucuklukten beri tek hayalim var oda vampir olmak kewke hayalim gerceklewseydi

Arkadaslar bakın ben bu vampir konularını senelerdir araştırıyorum öle Bi iki senedir değil 8 veya 9 senedir hem vampirlerin gercek olduguna inanıyorum benle çok dalga geçen oldu hatta kendi kardesim bildigim insan bile kandırmaya çalışanlar var insanların zayıf yönlerini kullanıp da bunlar sahtekardir her disi sivri olana kanmayın her kan iciyorum diyenede filmler yüzünden vampirler Bi yaratik gibi görülmüştür hem vampirlik sadece kan icmekten ibaret değildir onların güçleri vardır yani bu vc17 virüsünün vucutta mutasyon yaparak olur neyse ben olmak istiyorum herseyden çok hatta canımı bile vercek sekilde hem ayrıca asmak kesmek için kullanmam asla guclerimi tabi olsa sokakta Bi insanı kesseler Bi şey demiyolar bizede zarar gelicek diye ben asla korkmam hem sonu ne olursa olsun ya o insnin yerinde biz olsak düşünsenize ya ben vampir olmasam bile yardım ederim hem ayrıca hem insanları hep ezip hem aşağaliyolar bunlara dur demenin vakti geldi eğer vampir olursam insanları korumaya adarim keske olsam keske ama olmuyo iste ama inaniyorum varlar bigün bulucam buna bütün kalbimle inanıyorum ne demiş büyüklerimiz sabreden derviş muradına ermiş Sesimi duyurucam Bi bilgisi olan varsa vampirler hakkında bana Cevap
Yazabilir mi

Bilmiyorum ama bende senin gibiyim ınanıyorum bütün gucumle hepte inancam vampir olmak herseyden çok istiyorum

Geri