Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

vampir olmak için kendinize başka birinin kanını verin ben bunu gece yazdım çünkü ben vanpirim

aa

sizce alacakaranlık efsanesindeki gibi vampirler olabilir mi ?

cevap bekliyorum

elbette var aynı zamanda vampir olunmaz doğulur size saçma gelecek ama bazen vampir olduğuma inanıyorum onları1978 te amerikada gördüm ve türkiyeye kaçtım tam yanıt onlar100de100 var ve tabi önemli kanıtımda var.

dışarıya çıkma güneşe çıkma ve gözlerini bir insanın gözlerinde yoğunlaştırma tek diyeceğim bunlar.

Aslında vampir diye bişey var ama buna inanan yok bilirmisiniz bilmem ama milattan önce 185 yılında kral arthur doğdu ve annesi ona süt yerine kan verdi bunedenle büyüdükçe bunu anlamaya çalıştı vebunun için annesinin booğazını ısırdı kanı içti annesini öldü ve sonra 5912043 kişiyi vampir yaptı ve sadece 500 vampir kaldı ve şuan onlardın 5 i türkiyede isimleri sıla doğukan ece derek vanessa

vampir bir yaşam tarzı değil hastalıkıtır ve vampir diye bir şey var bir sürü araştırma var ve doğruluğunu kanıtlayan kanıtlarım da var.

:S:S bu zmanda böyle şeylere inanan insanalrmı var yaa şok oldum vampir olayu bi hayali bişey yaa bence gördü m ettim diyenelr sizler psikolojik sorunaltrı olan ruh hastası insanalrla karşılaşmışsınızdır kendini vampir sanan :) bede küçükken şirinleri gerçeke de var sanardım snaırm u nun gibi bişey hahahah

Zira benim sıpagetti de " baba vampir var mı bende vampir olacam " deyip duruyor. Ona her ne kadar vampir diye birşey yok desemde o ileride olma hayalini kuruyor. Büyüyünce geçecek heralde bu. Ben yinede vampir konulu filmlerin yada çizgifilmlerin seyrettirilmemesi taraftarıyım.

VAMPİR DİYE BİRŞEY YOK ARKADAŞLARIM !

Vc 17 bir orümcekte olan zehirdir zor bulunan bir hayvandır afrikaya seyahatimde orda bu ütr böcekler tarafından ısırıldım yukarıdaki özelliklerin çoğuna sahip oldum fakat bundan kurtulmak istiyorum sürekli kan hissi beni delirtiyor inanmayan arkadaşlar adreslerinizi verin size nasıl bişey olduğunu gösteriyim.

Ben doğduğumdan beri gecelri oturup gündüzleri uyuyormuşum ve hala öyleyim , Dişlerim gerçekten sivri yani öylesine söylemiyorum , çok fazla et , balık , abur cubur vs yememe rağmen hala 34 kiloyum. (Boyum 1.57) Bir çok arkadaşımdan hızlı koşuyorum ve (12 yaşında kız olmama rağmen) annemi bilek güreşinde yeniyorum. Ve müthiş final ben hırlıyorum. Ciddi ciddi yani. Arkadaşlarım hatta bana bişey söylücekleri zaman önce bnim yaptığım sesi yapmaya çalışıyorlar. Ve ayrıca hayatımda çok garip olaylar oluyor. Hatta bir kaç şahidim var. 4. Sınıfa giderken kilitli bir yerin penceresinden bakıyorduk ve arkadaşlarımla önümüzden aniden çok hızlı bir şey geçti. Lütfen bu dediklerimi ciddiye alıp bana geriye döner misiniz?

Geri